Kaip padėti vaikui mokytis anglų kalbos: Draugų ir šeimos vaidmuo jūsų vaiko anglų kalbos mokymosi kelyje

Vertinga anglų kalba

Skaitymo laikas: 2 minutės

Šeima ir draugai vaidina labai svarbų vaidmenį vaiko raidai ir kalbos mokymuisi. Kūdikiai pradeda mokytis kalbos dar įsčiose, klausydamiesi motinos balsų ir aplinkinių žmonių. Kai suaugusieji kalba tiesiogiai kūdikiams, jie paprastai pradeda kalbėti “kūdikių kalba”, tardami perdėtai garsus, garsų aukštį, tembrą ir net veido išraišką, o tai patraukia kūdikio dėmesį ir skatina jį reaguoti. Tėvai dainuoja daineles, pasakoja istorijas ir pasakoja savo veiksmus, kad padėtų vaikui mokytis gimtosios kalbos.

Tokia palanki aplinka taip pat padeda vaikams išmokti antrąją kalbą. Šeima ir draugai skatina ir suteikia galimybių bendrauti tikslinės kalbos kalba. Jie padeda vaikui išlikti motyvuotam ir atkakliam viso mokymosi proceso metu.

Draugų ir šeimos palaikomasis vaidmuo mokantis kalbų

Draugai ir šeima gali būti pavyzdžiu ir motyvacijos šaltiniu mokantis kalbų. Labiau tikėtina, kad vaikai atkakliai stengsis mokytis, jei matys aplink save kitus, kurie taip pat mokosi anglų kalbos arba gerai ją moka. Pavyzdžiui, jei vaikai turi draugų ar šeimos narių, kuriems anglų kalba yra gimtoji arba kurie moka anglų kalbą kaip antrąją, jie gali būti labiau įkvėpti toliau mokytis ir siekti sėkmės. Panašiai, jei vaikai mato, kokią vertę ir malonumą kitiems teikia kalbėjimas anglų kalba, jie gali būti labiau motyvuoti patys mokytis šios kalbos.

Naudodamiesi originaliu nuotoliniu turiniu, susijusiu su klasėje nagrinėjama medžiaga, tėvai gali sukurti įtraukiančią angliškai kalbančią aplinką, kuri lydės jų vaiką visą dieną. Kartojant foninį klausymą namuose, vaikas be vargo įsisavina kalbos garsus, ritmus ir modelius. Nesvarbu, kad vaikas iš pradžių nesupranta žodžių reikšmės. Pamažu prasmė atsiskleidžia laikui bėgant, kai per pamokas su mokytoju ir draugais kartojamos tos pačios dainos. Helen Doron dainelės, programėlės ir vaizdo įrašai kasdien skamba namuose ir automobilyje, todėl net mama ir tėtis dainuoja kartu su vaikų mėgstamomis dainelėmis. Anglų kalba tampa šeimos dalimi, nes šeimos nariai ir draugai natūraliai palaiko vaiko mokymosi procesą.

Kalbų klasės draugystės nauda

Kalbant apie kalbų mokymąsi, negalima pervertinti socialinės veiklos ir bendravimo klasėje svarbos. Helen Doron anglų kalbos metodika buvo sukurta siekiant pašalinti tradicinės švietimo sistemos trūkumus, skatinant bendravimą ir kuriant palankią bei interaktyvią aplinką. Mūsų mažos klasės prisideda prie intymaus ryšio, kuris užsimezga tarp mokytojo ir mokinių, taip pat tarp vaikų.

Kai mokiniai palaiko tvirtus socialinius ryšius su bendraamžiais, jie dažniau įsitraukia į pokalbius, užduoda klausimus ir ieško paaiškinimų, kai dėl ko nors abejoja. Panašiai ir vaikai, palaikantys teigiamus santykius su mokytojais, gali jaustis patogiau dalyvaudami pamokoje ir prireikus prašyti pagalbos. Taip santykiai sukuria palankias ir patrauklias kalbų mokymosi sąlygas ir padeda vaikams labiau pasitikėti savimi ir jaustis labiau motyvuotiems mokytis. Helen Doron mokytojai per pamokas atskleidžia savo vidinį vaiką, užmegzdami ryšį su mokiniais per linksmybes ir juoką. Jie užmezga ryšius, kurie lieka mokiniams ir mokytojams visam gyvenimui.

5 frazės, kuriomis galima išreikšti palaikymą anglų kalba: Patarimai, kaip išmokti kalbėti kaip gimtakalbis anglas

Paramos išreiškimas yra puikus būdas užmegzti tvirtus santykius ir sukurti pozityvią bei padrąsinančią aplinką. Nesvarbu, ar palaikote kieno nors idėją, nuomonę ar sprendimą, ar tiesiog suteikiate emocinę paramą sunkiu metu, yra daugybė skirtingų būdų, kaip tai padaryti anglų kalba. Pateikiame penkias dažniausiai pasitaikančias frazes, kurias galite vartoti norėdami išreikšti savo paramą kaip gimtakalbiai anglai:

1. Stand by you

“Aš tave palaikysiu” reiškia, kad nesvarbu, kokios aplinkybės susiklostytų, mes palaikysime ir būsime ištikimi savo šeimai ir draugams sunkiausiais laikais ir visada būsime šalia, kad ir kas nutiktų.

2. Got your back

“I’ve got your back” reiškia, kad palaikysime, saugosime ir ginsime tave kaip antrasis žmogus. Tai puikus būdas parodyti savo įsipareigojimą stovėti šalia ir padėti žmogui, kad ir kas nutiktų!

3. On your side

On your side – angliška frazė, išreiškianti paramą. “Esu tavo pusėje” reiškia, kad esame vienoje komandoje ir palaikome tavo poziciją ar sprendimą. Taip parodome savo sąjungą, lojalumą ir besąlygišką palaikymą.

4. Count on me

“Tu gali pasikliauti manimi” reiškia, kad galite pasikliauti manimi, nes aš būsiu šalia jūsų ir manimi galima pasikliauti, kai reikia pagalbos ir paramos. Tai pažadas būti patikimu ir palaikančiu žmogumi gyvenime.

5. In your corner

I’m in your corner – angliška frazė, išreiškianti paramą. “Aš esu tavo kampe” reiškia, kad tikime tavimi ir esame pasirengę tave palaikyti, kaip kampininkas bokso rungtynėse. Tai būdas parodyti savo tikėjimą žmogumi ir būti šalia jo per sunkumus ir sunkumus.

Šios frazės puikiai tinka įvairiose situacijose, nesvarbu, ar palaikote kieno nors nuomonę verslo susitikime, ar teikiate emocinę paramą sunkų laikotarpį išgyvenančiam draugui, ar tiesiog parodote savo tikėjimą kieno nors gebėjimais.

Taigi kitą kartą, kai norėsite parodyti savo palaikymą, pabandykite panaudoti vieną iš šių frazių, kad draugai, šeimos nariai ir kolegos žinotų, jog esate šalia jų. Ir nepamirškite, kad anglų kalbos praktika su draugais ir bendraamžiais yra puikus būdas tobulinti kalbos įgūdžius ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Taigi nebijokite išreikšti savo palaikymo ir pradėkite šnekėtis angliškai su aplinkiniais!

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

popup left img

Kviečiame į bandomąją pamoką

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.