Mūsų metodas

Helen Doron metodas jau dešimtmečius mokomas visame pasaulyje ir duoda neįtikėtinų rezultatų. Jis pagrįstas giliu supratimu, kaip vaikai geriausiai mokosi, todėl padeda įgyvendinti visus jų raidos etapus ir skirtingus mokymosi stilius. Naudodami istorijas, dainas, eilėraščius ir judesius, stimuliuojančius visus pojūčius, sukuriame įsimintiną ir turiningą mokymosi patirtį.

Čia kiekvienas vaikas turi galimybę tobulėti savo tempu ir gauti asmeninio dėmesio, kurio nusipelno. Svarbiausia, kad kiekvienas jų gauna teigiamą pastiprinimą, kuris padeda jiems tobulėti ir stiprinti savigarbą.

Vaikai MĖGAUJASI mokytis ir žaisti, o geriausiai mokosi, kai jiems smagu. Helen Doron mokymo ir mokymosi metodas, sukurtas lingvistų ir pedagogikos specialistų, pagrįstas ilgamete patirtimi, žiniomis ir moksliniais tyrimais. 

Mūsų unikalus metodas

ICON 2022 01 Repeated Background Hearing

Pakartotinis foninis klausymas

Visiškas pasinėrimas į kalbą reiškia, kad jūsų vaikas fone girdi angliškas dainas ir istorijas, kad natūraliai įsisavintų kalbą.

ICON 2022 01 Positve Reinforcement

Teigiamas palaikymas

Didina pasitikėjimą savimi ir įkvėpimą mokytis. Čia nėra neteisingų atsakymų, todėl skatiname vaikus išsakyti savo nuomonę.

ICON 2022 01 Carefully Planned Curricula

Kruopščiai suplanuotos mokymo programos

Mūsų mokymo programa pritaikyta visų amžiaus grupių, raidos etapų ir anglų kalbos įgūdžių lygio poreikiams.

Mūsų pamokose

ICON 2022 01 Fun Active Learning

Linksmas ir aktyvus mokymasis

Veiksmingų, įdomių ir dinamiškų pamokų metu lengvai įsisavinsite naują medžiagą.

ICON 2022 01 Activities and Games

Veikla ir žaidimai

Praktinis, interaktyvus mokymasis leidžia smagiai ir lengvai suprasti sąvokas.

ICON 2022 01 Songs and Music

Dainos ir muzika

Mūsų smagūs tekstai įtvirtina kalbą per eilėraščius, ritmą ir nuotaikingas melodijas, todėl mūsų mokiniai niekada nepamirš anglų kalbos.