Pripažinimas

Jūsų vaikui bus naudinga mokytis su patikima tarptautine švietimo grupe, kuri dešimtmečius vadovauja ir įrodė savo sėkmę vaikų ugdymo srityje. Helen Doron metodas paremtas kelių Europos universitetų moksliniais tyrimais. 

Tyrimais įrodyta, kad mūsų taikomas anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymo būdas nuo ankstyvo amžiaus skatina lankstų mąstymą ir įvairiapusę kompetenciją, taip pat stiprina pažintinius ir emocinius gebėjimus.

Skaityti daugiau >

Mask Group 237@2x

Grupė taip pat yra pelniusi tarptautinį pripažinimą ir daugybę pasaulinių apdovanojimų. Kai kurie iš apdovanojimų, kuriais pripažįstama kompetencija švietimo srityje, yra Global Franchise Magazine geriausios vaikų švietimo franšizės apdovanojimai, taip pat kitų kategorijų apdovanojimai, geriausios kalbų mokyklos Vokietijoje, metų kalbų mokyklos Ispanijoje, Parent Trust Education apdovanojimas Kinijoje ir daugybė kitų apdovanojimų visur, kur tik yra Helen Doron anglų kalbos pamokos.

Skaityti daugiau >

Buvimas žiniasklaidoje

Apie Helen Doron dažnai rašoma tarptautinėje žiniasklaidoje, įskaitant žurnalus, laikraščius, televiziją ir radiją, pabrėžiant ugdymo meistriškumą, unikalią metodiką, precedento neturinčią mentorystę ir bendrą lyderystę.

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

popup left img

Kviečiame į bandomąją pamoką

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.