Apie Helen Doron anglų kalbą

Nuo 1985 m. Helen Doron išmokė daugiau kaip tris milijonus vaikų kalbėti angliškai kaip antrąja gimtąja kalba.

Kaip viskas prasidėjo

Kaip motina, stebėjusi, kaip jos dukra mokosi groti smuiku pagal Suzuki metodą, Helen patyrė „Aha!“ akimirką: „Jei Suzuki moko muzikos kalbos, kodėl mes nemokome kalbos muzikos?“

Kaip lingvistė, auginanti dvikalbius vaikus, ji suprato, kaip galima džiaugsmingai ir be pastangų mokyti naujos kalbos, taip iš esmės keičiant anglų kalbos mokymą.

Naujos metodikos pradžia

Helen Doron sukūrė unikalią metodiką vaikams nuo 3 mėnesių iki 19 metų, pagal kurią anglų kalbos mokytis taip pat lengva ir natūralu, kaip ir gimtosios kalbos.

Kartu su pedagogikos specialistų komanda ji sukūrė daugybę programų ir daugybę turinio, kad vaikai būtų mokomi natūraliai ir veiksmingai. Vaikai mėgaujasi įdomiais užsiėmimais, dainomis ir judesiais, o žinias įsisavina per apčiuopiamą patirtį, kuri stimuliuoja visus jų pojūčius.

hdn about

Kur svarbiausia - VAIKAI

Su jaunesniais mokiniais galime išnaudoti galimybę mokytis kalbų ir suteikti jiems pradžią ne tik anglų kalbos, bet ir visam tolesniam gyvenimui. Laikydamiesi holistinio požiūrio į vaikų ugdymą, rūpinamės jų emocine ir fizine gerove ir mokome juos prisitaikyti prie sveikos gyvensenos. Mokome esminių gyvenimo pamokų, pagrįstų mūsų pagrindinėmis vertybėmis. Mūsų programėlės, internetiniai žaidimai, dainos ir užsiėmimai sustiprina tai, ko linksmai mokomasi klasėje.

Vaikų ir paauglių mokyme naudojame neurodidaktinius principus ir sujungiame juos su mūsų metodika ir mokymosi medžiaga; rezultatas – greitas, lengvas, smagus ir labai pažangus mokymasis.

Mokome anglų kalbos visam gyvenimui.

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

popup left img

Kviečiame į bandomąją pamoką

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.