Įvadas

Mes, Helen Doron, Ltd. (“mes”, “mes” arba “Bendrovė”) gerbiame jūsų privatumą ir esame įsipareigoję saugoti savo naudotojų (“naudotojas” arba “jūs”) privatumą.

Ši privatumo politika – tai mūsų būdas pranešti jums, kaip mes rinksime, saugosime ir naudosime bet kokią informaciją, kurią mums pateikiate internetu naudodamiesi mūsų svetainėmis (toliau – svetainės), mobiliosiomis programėlėmis (toliau – programėlės) ir kitomis mūsų teikiamomis paslaugomis internete (toliau kartu – paslaugos). Jame taip pat nurodoma, kokius pasirinkimus galite padaryti dėl to, kaip bus naudojama jūsų mums pateikta informacija.

Jei esate jaunesni nei 16 metų, būtinai paprašykite, kad jį perskaitytų ir kartu su jumis aptartų jūsų tėvai (-ai) ir (arba) globėjai (-os). Prieš pateikdami bet kokią informaciją ar siųsdami mums bet kokią medžiagą, visada turėtumėte įsitikinti, kad gavote tėvų (-ų) / globėjų (-ų) sutikimą.

Privatumo politika yra mūsų Naudojimosi sąlygų dalis ir yra įtraukta į jas nuorodomis.

Raginame jus atidžiai perskaityti Privatumo politiką ir naudotis ja priimant pagrįstus sprendimus. Naudodamiesi mūsų Paslaugomis, jūs (ir jūsų tėvai (-ai) / globėjai (-ai), jei taikoma) sutinkate su šios politikos sąlygomis. Jei jūs (arba jūsų tėvai (-ai) / globėjai (-ai), jei taikoma) nesutinkate su šia politika, neteikite jokios informacijos.

Atkreipkite dėmesį, kad tam, jog galėtume siūlyti savo anglų kalbos mokymosi kursus ir susijusias paslaugas bei produktus, gausime papildomos informacijos (ne internetu), kuri yra susijusi su mūsų mokiniais ir jų tėvais. Prieš rinkdami ir tvarkydami tokius duomenis, mes gauname jų sutikimą, užpildydami atskirą sutikimo formą.

Šioje privatumo politikoje galite perskaityti apie:

tėvų / globėjų sutikimą
Kokio tipo informaciją renkame ir kaip ją renkame
Slapukai ir “Google Analytics
Kaip naudojame surinktą informaciją
Su kuo dalijamės informacija ir kokiu tikslu
Jūsų teisės į privatumą
Kiek laiko saugome surinktą informaciją
Kaip saugome jūsų informaciją
Tarptautinis perdavimas
Rinkodara
Kaip su mumis susisiekti

Tėvų / globėjų sutikimas
Jei esate jaunesnis nei 16 metų, prieš susisiekdami ir bendraudami su mumis visada turite gauti tėvų (-ų) / globėjų (-ų) sutikimą.

Mums gali prireikti patikrinti, ar jūsų tėvai (-ai) / globėjai (-os) sutinka, kad jūs naudotumėtės mūsų Paslaugomis. Atlikdami šį patikrinimą, galime paprašyti jūsų pateikti tėvų (globėjų) kontaktinius duomenis (pvz., el. pašto adresą arba telefono numerį), kad galėtume su jais susisiekti ir gauti jų sutikimą.

Taip pat galime atlikti patikrinimus, siekdami įsitikinti, kad jūsų nurodyti tėvų (-ų) / globėjų (-ų) kontaktiniai duomenys yra tikrieji jūsų tėvai (-ai) / globėjai (-os). Jei sužinosime, kad pateikėte mums klaidingus duomenis apie savo tėvus (-us) / globėjus (rūpintojus), arba jei per pagrįstą laiką negausime atsakymo iš jūsų tėvų (-ų) / globėjų (rūpintojų), galime negalėti jums pasiūlyti savo Paslaugų.

Kokio tipo informaciją renkame

Iš savo naudotojų renkame dviejų tipų duomenis ir informaciją.

Pirmojo tipo informacija yra individualiai identifikuojama informacija, t. y. informacija, pagal kurią galima identifikuoti asmenį arba, dedant reikiamas pastangas, galima identifikuoti asmenį (“asmeninė informacija”). Tai apima:

Prisijungimo informaciją: Norint naudotis mūsų Paslaugomis, gali prireikti užsiregistruoti ir (arba) prisijungti prie Paslaugų. Šio proceso metu galime rinkti jūsų vardą, amžių ir el. pašto adresą

adresą. Jei esate jaunesnis nei 16 metų, taip pat galime paprašyti jūsų tėvų / globėjų kontaktinių duomenų (pvz., el. pašto adreso arba telefono numerio), kad galėtume su jais susisiekti ir gauti jų sutikimą.

Informacija apie veiklą: Teikdami Paslaugas galime rinkti Asmens informaciją, susijusią su jūsų veikla Svetainėse arba Programėlėse (pvz., kokiuose žaidimuose dalyvavote, kokį lygį pasiekėte ir t. t.). Ši informacija gali padėti mums stebėti ir vertinti jūsų anglų kalbos lygį.

Savanoriška informacija: Taip pat renkame informaciją, kurią mums pateikiate savanoriškai. Naudodamiesi mūsų Paslaugomis, galite mums pateikti asmeninę informaciją, susijusią su jūsų gyvenamąja vieta, kad galėtume surasti netoli jūsų esantį mokymosi centrą. Be to, mes renkame jūsų informaciją, kai atsakote į mūsų pranešimus, kreipiatės į mūsų palaikymo tarnybą, bendraujate su mumis el. paštu arba Svetainėse arba dalijatės papildoma informacija apie save ar kitus asmenis naudodamiesi Paslaugomis.

Informacija apie įrenginį: Mes taip pat galime rinkti asmeninę informaciją iš jūsų įrenginio, pavyzdžiui, IP adresą ir kitus internetinius identifikatorius (t. y. internetinius duomenis, surinktus iš naudotojo įrenginių, programų ir protokolų, kurie palieka pėdsakus, pagal kuriuos galima nustatyti naudotojo tapatybę).

Turinys: Helen Doron English franšizės sistemos nariai, pavyzdžiui, mokymo centrai, mokytojai ir t. t. (toliau kartu – HD nariai), Paslaugose gali įkelti pranešimus ar kitaip pateikti atsiliepimus, nuotraukas, tinklaraščius, vaizdo įrašus ir kitą turinį (toliau – turinys), kuriame gali būti jūsų asmeninė informacija. Tokį Turinį naudosime tik gavę jūsų (arba jūsų tėvų (-ų) / globėjų (-ų), jei taikoma) sutikimą. Mes ir kiti naudotojai galime matyti ir dalytis Turiniu, kuris yra viešai prieinamas Paslaugose ir kitose platformose.
Antroji informacijos rūšis yra neidentifikuota ir neidentifikuojama informacija, susijusi su naudotoju (-ais), kuri gali būti prieinama arba surinkta naudotojui naudojantis

Paslaugomis (toliau – neasmeninė informacija). Mes nežinome naudotojo, iš kurio buvo surinkta neasmeninė informacija, tapatybės.

Renkama neasmeninė informacija gali būti: i) jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis; ii) informacija apie jūsų veiklą Paslaugose (pavyzdžiui, peržiūrėti puslapiai, naršymas internete, paspaudimai, veiksmai, laiko žymos ir t. t.); ir apibendrinta naudojimo informacija bei techninė informacija, kurią perduoda jūsų įrenginys, įskaitant tam tikrą programinę ir techninę informaciją (pavyzdžiui, jūsų įrenginio naudojamos naršyklės ir operacinės sistemos tipas, kalbos pasirinkimas, prieigos laikas ir svetainės, iš kurios prisijungėte prie Paslaugų, domeno pavadinimas; ir t. t.).

Jei sujungiame Asmeninę informaciją su Neasmenine informacija, sujungta informacija bus laikoma Asmenine informacija tol, kol ji bus sujungta.

Mes galime anonimizuoti arba panaikinti Paslaugų ar kitais būdais surinktos informacijos tapatybę, kad ši informacija pati savaime negalėtų jūsų asmeniškai identifikuoti. Tokios apibendrintos ar nuasmenintos informacijos naudojimui ir atskleidimui netaikomi jokie šioje Privatumo politikoje nustatyti apribojimai, ir mes galime ją atskleisti kitiems asmenims be jokių apribojimų ir bet kokiu tikslu.

 • Slapukai ir “Google Analytics

  Savo susijusiose Paslaugose, įskaitant, kai lankotės mūsų Svetainėse arba naudojatės mūsų Paslaugomis, naudojame slapukus ir kitas technologijas.

  Slapukas – tai nedidelė informacijos dalis, kurią interneto svetainė priskiria jūsų įrenginiui, kai jūs peržiūrite svetainę. Slapukai yra labai naudingi ir gali būti naudojami įvairiais tikslais. Šie tikslai apima galimybę efektyviai naršyti tarp puslapių, įgalinti automatinį tam tikrų funkcijų aktyvavimą, įsiminti jūsų pageidavimus ir pagreitinti bei palengvinti jūsų ir mūsų Paslaugų sąveiką. Slapukai taip pat naudojami statistiniams duomenims apie jūsų naudojimąsi mūsų Paslaugomis kaupti.

  Mūsų svetainėje naudojami šių tipų slapukai:

  “sesijos slapukai”, kurie saugomi tik laikinai naršymo sesijos metu, kad būtų galima įprastai naudotis sistema, ir ištrinami iš jūsų įrenginio, kai naršyklė uždaroma;
  “nuolatiniai slapukai”, kurie nuskaitomi tik mūsų svetainėje, saugomi jūsų kompiuteryje nustatytą laiką ir nėra ištrinami, kai naršyklė uždaroma. Tokie slapukai naudojami tais atvejais, kai mums reikia žinoti, kas esate, kad galėtume pakartotinai apsilankyti, pavyzdžiui, kad galėtume išsaugoti jūsų nuostatas kitam prisijungimui;
  “trečiųjų šalių slapukai”, kuriuos nustato kitos internetinės paslaugos, paleidžiančios turinį jūsų peržiūrimame puslapyje, pavyzdžiui, trečiųjų šalių analitinės bendrovės, analizuojančios mūsų prieigą prie interneto.

  Slapukuose paprastai nėra jokios jus asmeniškai identifikuojančios informacijos, tačiau mūsų saugoma asmeninė informacija apie jus gali būti mūsų susieta su slapukų saugoma ir iš jų gauta informacija. Slapukus galite pašalinti laikydamiesi savo įrenginio nuostatų nurodymų; tačiau jei nuspręsite išjungti slapukus, kai kurios mūsų Paslaugos funkcijos gali veikti netinkamai, o jūsų internetinė patirtis gali būti ribota.

  Informacijai apie jūsų naudojimąsi Paslaugomis rinkti taip pat naudojame priemonę “Google Analytics”. Naudojant “Google Analytics” renkama tokia informacija, kaip, pavyzdžiui, kaip dažnai naudotojai naudojasi Paslaugomis, kokiuose puslapiuose jie lankosi, kai tai daro, ir pan. Iš “Google Analytics” gautą informaciją naudojame tik Paslaugoms tobulinti. “Google Analytics” renka IP adresą, priskirtą jums tą dieną, kai lankotės svetainėse, o ne jūsų vardą, pavardę ar kitą identifikuojančią informaciją. Naudodamiesi “Google Analytics” surinktos informacijos nesujungiame su asmenine

  identifikuojančia informacija. “Google” galimybę naudoti ir dalytis “Google Analytics” surinkta informacija apie jūsų apsilankymus šioje svetainėje riboja “Google Analytics” naudojimo sąlygos ir “Google” privatumo politika.

  Kaip naudojame surinktą informaciją

  Asmeninę informaciją naudojame ir dalijamės ja šioje privatumo politikoje aprašytais būdais. Be pirmiau išvardytų tikslų, mūsų renkama Asmeninė informacija naudojama bet kuriuo iš toliau nurodytų tikslų:

  internetiniams žaidimams, mokymosi veikloms ir kt.);
  Kad įvertintume jūsų anglų kalbos lygį ir stebėtume jūsų pažangą;
  Padėti jums rasti netoli jūsų esantį anglų kalbos mokymosi centrą;
  naudoti jūsų tėvų / globėjų kontaktinius duomenis ir gauti jų sutikimą, kad galėtumėte naudotis Paslaugomis (jei esate jaunesni nei 16 metų);
  nustatyti ir patvirtinti jūsų prieigą prie tam tikrų Paslaugų funkcijų;
  rodyti Turinį kitiems naudotojams ir naudoti jį rinkodaros tikslais (pvz., socialinės žiniasklaidos platformose, svetainėse, lankstinukuose, brošiūrose ir pan.);
  Atlikti tyrimą arba analizę, kad galėtume tobulinti ir pritaikyti savo Paslaugas prie naudotojų poreikių ir interesų;
  Kad galėtume jums parduoti savo produktus ir paslaugas (žr. toliau esantį skyrių “Rinkodara”).
  Nustatyti ir užkirsti kelią neteisėtai veiklai ar bet kokiai kitai veiklai, kuri gali kelti grėsmę Paslaugų vientisumui ar neigiamai jį paveikti;
  Palaikyti ir šalinti mūsų Paslaugas, atsakyti į jūsų užklausas ir bendrauti su jumis;
  tirti pažeidimus ir užtikrinti mūsų taisyklių vykdymą, taip pat, jei to reikalauja įstatymai, teisės aktai ar kitos valdžios institucijos, arba siekiant įvykdyti teismo šaukimą ar panašų teisinį procesą arba atsakyti į vyriausybės prašymą.

  • Su kuo dalijamės surinkta informacija (“Gavėjai”)

   Mes neišnuomojame, neparduodame ir nesidalijame jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, išskyrus šioje privatumo politikoje aprašytus atvejus. Jūsų Asmeninė informacija taip pat gali būti dalijamasi su šiais Gavėjais:

   HD nariais;
   subrangovais ir kitais trečiųjų šalių paslaugų teikėjais;
   bet kurių Bendrovės verslo procesų auditoriais ar konsultantais; ir
   potencialiems Bendrovės pirkėjams ar investuotojams.Be šioje Privatumo politikoje išvardytų tikslų, Asmeninę informaciją galime bendrinti bet kuriuo iš toliau nurodytų tikslų:
   saugoti arba tvarkyti Asmens duomenis mūsų vardu (pvz., debesų kompiuterijos paslaugų teikėjams);
   tvarkyti Asmens duomenis, kad padėtume mums vykdyti verslo operacijas (pvz., autentifikuoti jūsų prieigą; atlikti mūsų operacijų auditą ir pan.);
   atliekant tyrimus, techninę diagnostiką ir analizę; ir
   Perduoti reklaminę ir informacinę medžiagą pagal mūsų rinkodaros politiką (žr. toliau skirsnį “Rinkodara”). taip pat galime atskleisti atitinkamą Asmens informaciją apie jūsų veiklą Svetainėse arba Programėlėse (pvz., kokiuose žaidimuose dalyvavote, kokį lygį pasiekėte ir t. t.) ir kitą atitinkamą informaciją, kuria su mumis dalijatės (pvz., užklausas, atsiliepimus ir pan.), HD nariams (pvz., mokytojams), susijusiems su jūsų anglų kalbos mokymosi kursais.

   Visais atvejais, kai asmeninė informacija gali tapti žinoma mūsų HD nariams, agentams ir užsakomųjų paslaugų teikėjams, galioja konfidencialumo susitarimai.

   Taip pat galime atskleisti Asmeninę informaciją arba bet kokią informaciją, kurią pateikėte naudodamiesi Paslaugomis, jei sąžiningai manome, kad tokios informacijos atskleidimas yra naudingas arba pagrįstai būtinas, kad (i) laikytis galiojančių įstatymų, teisės aktų, teisinių procesų ar vyriausybinių prašymų; (ii) vykdyti mūsų politiką, įskaitant galimų jos pažeidimų tyrimus; (iii) tirti, nustatyti, užkirsti kelią ar imtis veiksmų, susijusių su neteisėta veikla ar kitais pažeidimais, įtariamu sukčiavimu ar saugumo problemomis; (iv) siekdami nustatyti ar įgyvendinti savo teises, kad apsigintume nuo teisinių pretenzijų; (v) siekdami užkirsti kelią žalai mūsų, mūsų naudotojų, jūsų ar bet kurios trečiosios šalies teisėms, nuosavybei ar saugumui; arba (vi) siekdami bendradarbiauti su teisėsaugos institucijomis arba tuo atveju, jei manome, kad tai būtina siekiant įgyvendinti intelektinės nuosavybės ar kitas teisines teises.

   Trečiųjų šalių informacijos rinkimas

   Mūsų taisyklėse aptariamas tik iš jūsų surinktos informacijos naudojimas ir atskleidimas. Jeigu savo informaciją atskleidžiate kitoms šalims per mūsų Paslaugas (pvz., paspaudę nuorodą į bet kurią kitą svetainę ar vietą) arba per kitas interneto svetaines, joms gali būti taikomos kitokios taisyklės dėl jūsų atskleistos informacijos naudojimo ar atskleidimo.

   Jūs sutinkate, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės, susijusios su tokiomis trečiųjų šalių svetainėmis ir paslaugomis bei jūsų naudojimusi jomis.

   Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas pagal BDAR

   Jei esate asmuo iš Europos ekonominės erdvės (toliau – EEE), atkreipkite dėmesį, kad mūsų teisinis pagrindas rinkti ir naudoti jūsų Asmens duomenis priklausys nuo surinktų Asmens duomenų ir konkretaus konteksto, kuriame juos renkame. Paprastai Asmeninę informaciją iš jūsų renkame tik tais atvejais, kai: (a) turime jūsų sutikimą tai daryti, (b) kai mums reikia jūsų Asmeninės informacijos, kad galėtume įvykdyti sutartį su jumis (pvz., suteikti jūsų užsakytą Paslaugą), (c) kai duomenų tvarkymas atitinka mūsų teisėtus interesus; arba (d) kai pagal galiojančius įstatymus privalome rinkti, saugoti ar dalytis tokia Asmenine informacija.

   Kai kuriais atvejais mums gali prireikti Asmeninės informacijos, kad apsaugotume jūsų arba kito asmens gyvybiškai svarbius interesus.

   Kai tvarkydami jūsų Asmeninę informaciją remiamės jūsų sutikimu, turite teisę bet kada atšaukti arba atsisakyti duoti sutikimą. Kai tvarkydami jūsų Asmeninę informaciją remiamės teisėtais interesais, turite teisę prieštarauti.

   Jei turite klausimų arba jums reikia papildomos informacijos apie teisinį pagrindą, kuriuo remdamiesi renkame ir naudojame jūsų Asmeninę informaciją, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

  • Naudotojo teisės ir saugojimas

   Gerbiame jūsų teises į privatumą, todėl bet kada galite su mumis susisiekti ir paprašyti:

   gauti, ištrinti, pakeisti ar atnaujinti bet kokią su jumis susijusią asmeninę informaciją (pavyzdžiui, jei manote, kad jūsų asmeninė informacija yra neteisinga, galite prašyti ją ištaisyti ar ištrinti); arba
   nutraukti bet kokį tolesnį jūsų Asmeninės informacijos naudojimą (pavyzdžiui, galite paprašyti, kad nebenaudotume jūsų Asmeninės informacijos arba nebesidalytume ja su trečiosiomis šalimis) arba kad pašalintume jūsų Asmeninę informaciją (atsižvelgiant į bet kokius kitus teisinius įpareigojimus, pagal kuriuos mums gali tekti saugoti informaciją).

   Atkreipkite dėmesį, kad, jei mums nenurodysite kitaip, surinktą informaciją saugosime tiek laiko, kiek reikės Paslaugoms teikti, mūsų teisiniams įsipareigojimams vykdyti, ginčams spręsti ir sutartims vykdyti.

   Neišsamią ar netikslią informaciją galime ištaisyti, papildyti ar pašalinti bet kuriuo metu ir savo nuožiūra.

   Jei norite pateikti skundą dėl to, kaip tvarkome jūsų Asmens duomenis, susisiekite su mumis tiesiogiai el. paštu dpo@helendorongroup.com.


   Jei jūsų netenkina mūsų atsakymas arba manote, kad jūsų Asmens duomenis renkame ar tvarkome nesilaikydami įstatymų, galite pateikti skundą jūsų gyvenamojoje šalyje galiojančiai priežiūros institucijai.

   Atkreipkite dėmesį: jei, teikdami Paslaugas, renkame Asmeninę informaciją iš jūsų tėvų (-ų) / globėjų (-ų), su tokia informacija elgsimės taip pat, kaip elgiamės su jūsų informacija ir ją saugome, kaip nurodyta šioje politikoje, įskaitant šiame skyriuje išsamiai aprašytas “privatumo teises”.

  • Kaip saugome jūsų informaciją?

   Labai rūpinamės Paslaugų ir jūsų informacijos saugumu ir jo užtikrinimu. Taikome pramonės standartines procedūras ir politiką, kad užtikrintume savo naudotojų informacijos saugumą ir užkirstume kelią neteisėtam tokios informacijos naudojimui.

   Nors imamės pagrįstų priemonių informacijai apsaugoti, negalime būti atsakingi už veiksmus tų, kurie įgyja neteisėtą prieigą ar piktnaudžiauja mūsų Paslaugomis, ir nesuteikiame jokių aiškių, numanomų ar kitokių garantijų, kad užkirsime kelią tokiai prieigai.

   Tarptautinis perdavimas

   Kadangi veikiame pasauliniu mastu, gali prireikti perduoti jūsų Asmens duomenis į šalis, esančias už Europos Sąjungos ribų. Šių šalių duomenų apsaugos ir kiti įstatymai gali būti ne tokie išsamūs kaip Europos Sąjungos įstatymai – tokiais atvejais imsimės priemonių užtikrinti, kad jūsų Asmeninei informacijai būtų suteikta panašaus lygio apsauga ir kad toks perdavimas atitiktų ES privatumo ir duomenų apsaugos taisykles.

   Rinkodara

   Mes ir mūsų HD nariai kartais galime naudoti Asmens duomenis, kuriais savanoriškai pasidalijote su mumis, siekdami pateikti jums reklaminę medžiagą, susijusią su mūsų anglų kalbos mokymosi kursais ir kitomis susijusiomis paslaugomis bei produktais.

   Gerbdami jūsų teisę į privatumą, tokioje rinkodaros medžiagoje pateikiame priemones, kuriomis galite atsisakyti gauti tolesnius rinkodaros pasiūlymus. Be to, bet kuriuo metu galite paprašyti atsisakyti prenumeratos ir nebegauti rinkodaros pasiūlymų, susisiekę išsiųsdami tuščią

   žinutę su žodžiu “pašalinti” adresu info@helendorongroup.com.


   Atkreipkite dėmesį, kad net jei atsisakysite mūsų siunčiamos rinkodaros sąrašo, galime ir toliau periodiškai siųsti el. laiškus, informuodami jus apie techninius, paslaugų ar saugumo klausimus, susijusius su mūsų Paslaugomis.

   Įmonės sandoris

   Galime dalytis Informacija, įskaitant Asmens duomenis, įmonės sandorio atveju (pvz., parduodant didelę mūsų verslo dalį, susijungiant, konsoliduojant ar parduodant turtą). Minėtu atveju mūsų įsigyjanti bendrovė perims teises ir pareigas, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje.

   Privatumo politikos atnaujinimai ar pakeitimai

   Šią Privatumo politiką galime retkarčiais peržiūrėti savo nuožiūra, o naujausia jos versija visada bus skelbiama mūsų svetainėje (kaip nurodyta antraštėje “Paskutinį kartą peržiūrėta”). Raginame jus reguliariai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad sužinotumėte apie bet kokius pakeitimus. Esant esminiams pakeitimams, apie juos informuosime jus per savo Paslaugas arba el. paštu. Tolesnis naudojimasis Paslaugomis po pranešimo apie tokius pakeitimus reiškia, kad pripažįstate ir sutinkate su tokiais Privatumo politikos pakeitimais ir sutinkate laikytis tokių pakeitimų sąlygų.

   Kaip su mumis susisiekti

   Jei turite bendrų klausimų apie Paslaugas, susisiekite su mumis el. paštu info@helendorongroup.com.


   Jei turite klausimų apie šią politiką arba apie informaciją, kurią apie jus renkame, ir kaip ją naudojame, susisiekite su mumis adresu dpo@helendorongroup.com.


   Jei gyvenate ES, taip pat galite kreiptis į mūsų atstovą ES:

   EDPO (Europos duomenų apsaugos tarnyba)

   Rašydami EDPO adresu Avenue Huart Hamoir 71, 1030 Briuselis, Belgija

   naudodamiesi EDPO internetine prašymo forma: https://edpo.com/gdpr-data-request/.


   Duomenys apie bendrovę

   Helen Doron Ltd,

   Misgav Industrial Park, DN Misgav, 2017900, Izraelis