Privatumo politika

Privatumo politika

Įvadas

Mes, „Helen Doron, Ltd.“ („mus“, „mes“ arba „Bendrovė“) gerbiame jūsų privatumą ir esame įsipareigoję saugoti savo vartotojojų (toliau – „vartotojas“ arba „jūs“) privatumą.

Ši privatumo politika – tai mūsų būdas pranešti jums, kaip mes rinksime, saugosime ir naudosime bet kokią informaciją, kurią mums pateikiate internetu naudodamiesi mūsų svetainėmis (toliau – „Svetainės“), mobiliosiomis programėlėmis (toliau – „Programėlės“) ir kitomis mūsų teikiamomis paslaugomis internete (toliau – „Paslaugos“). Jame taip pat nurodoma, kokius pasirinkimus galite padaryti dėl to, kaip bus naudojama jūsų mums pateikta informacija.

Jei esate jaunesnis nei 16 metų, būtinai paprašykite savo tėvo (-ų)/ motinos / globėjo (-ų) perskaityti ir aptarti šį tekstą kartu su jumis. Prieš pateikdami bet kokią informaciją ar siųsdami bet kokią medžiagą mums, visada turėtumėte įsitikinti, kad gavote tėvo (-ų) / motinos / globėjo (-ų) sutikimą.

Privatumo politika yra mūsų Naudojimo sąlygų (Terms of Use ) dalis ir yra įtraukta į jas nuorodomis.

Raginame atidžiai perskaityti Privatumo politiką ir ja naudotis priimant pagrįstus sprendimus. Naudodamiesi mūsų Paslaugomis, jūs (ir jūsų tėvas (-ai) / motina / globėjas (-ai), jei taikoma) sutinkate su šios politikos sąlygomis. Jei nesutinkate su šia politika, prašome neteikti jokios informacijos.

Atkreipkite dėmesį, kad norėdami pasiūlyti savo anglų kalbos mokymosi kursus ir susijusias paslaugas bei produktus, gausime papildomos informacijos (neprisijungę prie interneto), susijusios su mūsų mokiniais ir jų tėvais. Prieš rinkdami ir tvarkydami tokius duomenis, mes gauname jų sutikimą, užpildydami atskirą sutikimo formą.

Šioje Privatumo politikoje galite perskaityti apie:

·         Tėvų / globėjų Sutikimas

·         Kokius informacijos tipus renkame ir kaip ją renkame

·         Slapukai ir „Google“ analitika

·         Kaip naudojame surinktą informaciją

·         Su kuo dalijamės informacija ir kokiu tikslu.

·         Jūsų privatumo teisės ,

·         Kiek laiko saugome surinktą informaciją

·         Kaip saugome jūsų informaciją

·         Tarptautinis perdavimas

·         Rinkodara

·         Kaip su mumis susisiekti

 

Tėvų / globėjų sutikimas

Jei esate jaunesnis nei 16 metų, prieš susisiekdami ir bendraudami su mumis visada turite gauti tėvo (-ų) / motinos / globėjo (-ų) leidimą.

 

Mums gali prireikti patikrinti, ar jūsų tėvas (-ai) / motina / globėjas (-os) sutinka, kad naudotumėtės mūsų Paslaugomis. Atlikdami šį patikrinimą galime paprašyti jūsų tėvų / globėjų kontaktinių duomenų (pvz., el. pašto adreso arba telefono numerio), kad galėtume su jais susisiekti ir gauti jų sutikimą.

Mes taip pat galime patikrinti, ar jūsų nurodyti kontaktiniai duomenys yra tikrieji jūsų tėvas (-ai), motina ir (arba) globėjas (-ai). Jei sužinosime, kad pateikėte klaidingus duomenis apie savo tėvą (-us) / motiną / globėją, arba jei per pagrįstą laiką negausime atsakymo iš jūsų tėvų (-ų) /  motinos / globėjų, negalėsime jums pasiūlyti savo Paslaugas.

Kokio tipo informaciją renkame

Iš savo vartotojų renkame dviejų tipų duomenis ir informaciją.

 • Pirmas informacijos tipas yra individualiai identifikuojama informacija, t. y. informacija, pagal kurią galima identifikuoti asmenį arba, dedant pagrįstas pastangas, galima identifikuoti asmenį („Asmeninė informacija“). Tai apima:
 • Prisijungimo informacija: Norint naudotis mūsų Paslaugomis, gali prireikti užsiregistruoti ir (arba) prisijungti prie Paslaugų. Šio proceso metu galime rinkti jūsų vardą, amžių ir el. pašto adresą. Jei esate jaunesnis nei 16 metų, taip pat galime paprašyti jūsų tėvų / globėjų kontaktinių duomenų (pvz., el. pašto adreso arba telefono numerio), kad galėtume su jais susisiekti ir gauti jų sutikimą.
 • Informacija apie veiklą: Kaip mūsų Paslaugų dalis, galime rinkti asmeninę informaciją, susijusią su jūsų veikla Svetainėse arba Programėlėse (pavyzdžiui, kokiuose žaidimuose dalyvavote, kokį lygį pasiekėte ir t. t.). Ši informacija gali padėti mums stebėti ir vertinti jūsų anglų kalbos lygį.
 • Savanoriška informacija: Taip pat renkame informaciją, kurią mums pateikiate savanoriškai. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, galite pateikti mums asmeninę informaciją, susijusią su jūsų gyvenamąja vieta, kad galėtume surasti netoli jūsų esantį mokymosi centrą. Be to, mes renkame jūsų informaciją, kai atsakote į mūsų pranešimus, kreipiatės į mūsų palaikymo tarnybą, bendraujate su mumis el. paštu arba Svetainėse arba dalijatės papildoma informacija apie save ar kitus asmenis naudodamiesi Paslaugomis.
 • Įrenginio informacija: Taip pat galime rinkti asmeninę informaciją iš jūsų įrenginio, pavyzdžiui, IP adresą ir kitus internetinius identifikatorius (t. y. internetinius duomenis, surinktus iš naudotojo įrenginių, programų ir protokolų, kurie palieka pėdsakus, pagal kuriuos galima nustatyti vartotojo tapatybę).
 • Turinys: „Helen Doron“ ankstyvosios anglų kalbos franšizės sistemos nariai, pavyzdžiui, mokymo centrai, mokytojai ir kt. (toliau kartu – „HD nariai“), gali įkelti pranešimus ar kitaip pateikti atsiliepimus, nuotraukas, tinklaraščius, vaizdo įrašus ir kitą turinį (toliau – „Turinys“) Paslaugose, kuriame gali būti jūsų asmeninė informacija. Tokį Turinį naudosime tik gavę jūsų (arba jūsų tėvo (-ų) / motinos / globėjo (-ų), jei taikoma) sutikimą. Mes ir kiti naudotojai galime matyti ir dalytis Turiniu, kuris yra viešai prieinamas Paslaugose ir kitose platformose.
 • Antras informacijos tipas yra neidentifikuota ir neidentifikuojama informacija apie vartotoją (-us), kuri gali būti pateikta arba surinkta vartotojui naudojantis Paslaugomis (toliau – „Neasmeninė informacija“). Mes nežinome vartotojo, iš kurio buvo surinkta Neasmeninė informacija, tapatybės.

Renkama Neasmeninė informacija gali apimti: i) jūsų vartotojo vardą ir slaptažodį; ii) informaciją apie jūsų veiklą Paslaugose (pvz., peržiūrėtus puslapius, naršymą internete, paspaudimus, veiksmus, laiko žymas ir t. t.); apibendrintą naudojimo informaciją ir techninę informaciją, kurią perduoda jūsų įrenginys, įskaitant tam tikrą programinę ir techninę informaciją (pvz., jūsų įrenginio naudojamos naršyklės ir operacinės sistemos tipą, pasirinktą kalbą, prieigos laiką ir svetainės, iš kurios prisijungėte prie Paslaugų, domeno pavadinimą ir t. t.).

Jei sujungiame Asmeninę informaciją su Neasmenine informacija, sujungta informacija bus laikoma Asmenine informacija tol, kol ji bus sujungta.

Galime anonimizuoti arba panaikinti Paslaugų ar kitais būdais surinktos informacijos tapatybę, kad pagal šią informaciją nebūtų galima nustatyti jūsų asmeninės tapatybės. Tokios apibendrintos ar nuasmenintos informacijos naudojimui ir atskleidimui netaikomi jokie šioje privatumo politikoje nustatyti apribojimai, ir mes galime ją atskleisti kitiems asmenims be jokių apribojimų ir bet kokiu tikslu.

Slapukai ir „Google” analitika

Savo susijusiose Paslaugose naudojame slapukus ir kitas technologijas, įskaitant, kai lankotės mūsų Svetainėse arba naudojatės mūsų Paslaugomis.

Slapukas – tai nedidelė informacijos dalis, kurią interneto svetainė priskiria jūsų įrenginiui, kai peržiūrite svetainę. Slapukai yra labai naudingi ir gali būti naudojami įvairiais tikslais. Šie tikslai apima galimybę efektyviai naršyti tarp puslapių, įgalinti automatinį tam tikrų funkcijų aktyvavimą, įsiminti jūsų pageidavimus ir pagreitinti bei palengvinti jūsų ir mūsų Paslaugų sąveiką. Slapukai taip pat naudojami statistiniams duomenims apie jūsų naudojimąsi mūsų Paslaugomis kaupti.

 

Mūsų svetainėje naudojami šių tipų slapukai:

 • „sesijos slapukai“, kurie saugomi tik laikinai naršymo sesijos metu, kad būtų galima įprastai naudotis sistema, ir ištrinami iš jūsų įrenginio, kai naršyklė uždaroma;
 •  „nuolatiniai slapukai“, kuriuos skaito tik mūsų svetainė, kurie saugomi jūsų kompiuteryje nustatytą laiką ir nėra ištrinami, kai naršyklė uždaroma. Tokie slapukai naudojami tais atvejais, kai mums reikia žinoti, kas esate, kad galėtume pakartotinai apsilankyti, pavyzdžiui, kad galėtume išsaugoti jūsų nuostatas kitam prisijungimui;
 •  „trečiųjų šalių slapukai“, kuriuos nustato kitos interneto paslaugos, paleidžiančios turinį jūsų peržiūrimame puslapyje, pavyzdžiui, trečiųjų šalių analitinės bendrovės, analizuojančios mūsų prieigą prie žiniatinklio.

Slapukuose paprastai nėra jokios jus asmeniškai identifikuojančios informacijos, tačiau asmeninę informaciją, kurią saugome apie jus, galime susieti su slapukų saugoma ir iš jų gauta informacija. Slapukus galite pašalinti laikydamiesi savo įrenginio nuostatų nurodymų; tačiau jei nuspręsite išjungti slapukus, kai kurios mūsų Paslaugos funkcijos gali veikti netinkamai, o jūsų internetinė patirtis gali būti ribota.

 

Informacijai apie jūsų naudojimąsi Paslaugomis rinkti taip pat naudojame įrankį „Google Analytics“(„Google“ analitika). „Google Analytics“ renka informaciją, pavyzdžiui, kaip dažnai vartotojai naudojasi Paslaugomis, kokius puslapius jie aplanko ir pan. Iš „Google Analytics“ gautą informaciją naudojame tik Paslaugoms tobulinti. „Google Analytics“ renka IP adresą, priskirtą jums tą dieną, kai lankotės svetainėse, o ne jūsų vardą, pavardę ar kitą identifikuojančią informaciją. Naudodamiesi „Google Analytics“ surinktos informacijos nesujungiame su asmenine informacija, kurią galima identifikuoti. „Google“ galimybę naudoti ir dalytis „Google Analytics“ surinkta informacija apie jūsų apsilankymus šioje svetainėje riboja „Google Analytics“ naudojimo sąlygos (Google Analytics Terms of Use ) ir „Google“ privatumo politika (Google Privacy Policy).

Kaip naudojame surinktą informaciją

Asmeninę informaciją naudojame ir dalijamės ja šioje Privatumo politikoje aprašytais būdais. Be pirmiau išvardytų tikslų, mūsų surinkta Asmeninė informacija naudojama bet kuriuo iš šių tikslų:

 • Norėdami sukurti jūsų paskyrą ir teikti mūsų Paslaugas (pvz., internetinius žaidimus, mokymosi veiklas ir kt.);
 • Įvertinti savo anglų kalbos lygį ir stebėti pažangą;
 • Padėti ieškant netoliese esančio anglų kalbos mokymosi centro;
 • Naudoti jūsų tėvų/ globėjų kontaktinius duomenis ir gauti jų sutikimą naudotis Paslaugomis (jei esate jaunesnis nei 16 metų);
 • Nustatyti ir patvirtinti jūsų prieigą prie tam tikrų Paslaugų funkcijų;
 • Rodyti Turinį kitiems vartotojams ir naudoti jį rinkodaros tikslais (pvz., socialinės žiniasklaidos platformose, svetainėse, lankstinukuose, brošiūrose ir t. t.);
 • Atlikti tyrimą arba analizę, kad galėtume tobulinti ir pritaikyti savo Paslaugas pagal vartotojų poreikius ir interesus;
 • Kad galėtume jums parduoti savo produktus ir paslaugas (žr. toliau esantį skyrių „Rinkodara“).
 • Aptikti ir užkirsti kelią neteisėtai veiklai ar bet kokiai kitai veiklai, kuri gali kelti grėsmę Paslaugų vientisumui ar neigiamai jį paveikti;
 • Palaikyti mūsų Paslaugas ir lokalizuoti gedimą, atsakyti į jūsų užklausas ir bendrauti su jumis;
 • Tirti pažeidimus ir užtikrinti mūsų taisyklių laikymąsi, taip pat jei to reikalauja įstatymai, teisės aktai ar kitos vyriausybinės institucijos, arba laikytis teismo orderį ar panašų teisinį procesą, arba atsakyti į vyriausybės prašymą.

Su kuo dalijamės surinkta informacija (toliau – „Gavėjai“)

Mes neišnuomojame, neparduodame ir nesidalijame jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, išskyrus šioje Privatumo politikoje aprašytus atvejus. Jūsų Asmeninė informacija taip pat gali būti dalijamasi su šiais Gavėjais:

 

 • „HD“ Nariais;
 • subrangovais ir kiti trečiųjų šalių paslaugų teikėjais;
 • bendrovės verslo procesų auditoriais ar konsultantais; ir
 • potencialiais Bendrovės pirkėjais ar investuotojais.

 

Be šioje privatumo politikoje išvardytų tikslų, galime dalytis Asmenine informacija bet kuriuo iš toliau nurodytų tikslų:

 

 • Asmens duomenų saugojimas ar tvarkymas mūsų vardu (pvz., debesų kompiuterijos paslaugų teikėjai).
 • Asmens duomenų tvarkymas siekiant padėti mums vykdyti verslo operacijas (pvz., patvirtinti jūsų prieigos autentiškumą, atlikti mūsų operacijų auditą ir t. t.);
 • Atlikti mokslinius tyrimus, techninę diagnostiką ir analizę; ir
 • Perduoti reklaminę ir informacinę medžiagą pagal mūsų rinkodaros politiką (žr. toliau skyriuje „Rinkodara“).

 

Taip pat galime atskleisti atitinkamą asmeninę informaciją apie jūsų veiklą Svetainėse arba Programėlėse (pvz., kokiuose žaidimuose dalyvavote, kokį lygį pasiekėte ir t. t.) ir kitą atitinkamą informaciją, kuria su mumis dalijatės (pvz., užklausas, atsiliepimus ir t. t.), „HD“ nariams (pvz., mokytojams), susijusiems su jūsų anglų kalbos mokymosi kursais.

 

Visais atvejais, kai Asmeninė informacija gali tapti žinoma mūsų „HD“ Nariams, agentams ir užsakomųjų paslaugų teikėjams, taikomi konfidencialumo susitarimai.

 

Taip pat galime atskleisti Asmeninę informaciją arba bet kokią informaciją, kurią pateikėte naudodamiesi Paslaugomis, jei sąžiningai manome, kad tokios informacijos atskleidimas yra naudingas arba pagrįstai būtinas, kad: (ii) vykdyti mūsų politiką, įskaitant galimų jos pažeidimų tyrimus; (iii) tirti, nustatyti, užkirsti kelią arba imtis veiksmų, susijusių su neteisėta veikla ar kitais pažeidimais, įtariamu sukčiavimu arba saugumo problemomis; (iv) siekdami nustatyti ar įgyvendinti savo teises, kad apsigintume nuo teisinių pretenzijų; (v) siekdami užkirsti kelią žalai mūsų, mūsų vartotojų, jūsų ar bet kurios trečiosios šalies teisėms, nuosavybei ar saugumui; arba (vi) siekdami bendradarbiauti su teisėsaugos institucijomis arba tuo atveju, jei manome, kad tai būtina siekiant įgyvendinti intelektinės nuosavybės ar kitas juridinės teises.

Trečiųjų šalių renkama informacija

Mūsų taisyklėse aptariamas tik iš jūsų surinktos informacijos naudojimas ir atskleidimas. Jei savo informaciją atskleidžiate kitoms šalims per mūsų Paslaugas (pvz., paspaudę nuorodą į kitą svetainę ar vietą) arba kitose interneto svetainėse, joms gali būti taikomos kitokios taisyklės dėl jūsų atskleistos informacijos naudojimo ar atskleidimo.

Jūs sutinkate, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės, susijusios su tokiomis trečiųjų šalių svetainėmis ir paslaugomis bei jūsų naudojimusi jomis.

Vartotojo teisės ir saugojimas

Gerbiame jūsų teises į privatumą, todėl bet kada galite su mumis susisiekti ir paprašyti:

 • pasiekti, ištrinti, pakeisti ar atnaujinti bet kokią su jumis susijusią Asmeninę informaciją (pavyzdžiui, jei manote, kad jūsų Asmeninė informacija yra neteisinga, galite paprašyti ją ištaisyti ar ištrinti); arba
 • kad mes nutrauksime bet kokį tolesnį jūsų Asmeninės informacijos naudojimą (pavyzdžiui, galite paprašyti, kad mes nebenaudotume jūsų Asmeninės informacijos arba nebesidalytume ja su trečiosiomis šalimis) arba kad pašalintume jūsų Asmeninę informaciją (atsižvelgiant į bet kokius kitus teisinius įpareigojimus, dėl kurių mums gali tekti saugoti informaciją).

 

Atkreipkite dėmesį, kad, jei mums nenurodysite kitaip, surinktą informaciją saugosime tiek laiko, kiek reikės Paslaugoms teikti, mūsų teisiniams įsipareigojimams vykdyti, ginčams spręsti ir sutartims vykdyti.

 

Neišsamią ar netikslią informaciją galime ištaisyti, papildyti ar pašalinti bet kuriuo metu ir savo nuožiūra.

Jei norite pateikti skundą dėl to, kaip tvarkome jūsų Asmeninę informaciją, susisiekite su mumis tiesiogiai adresu info@helendorongroup.com .

Jei mūsų atsakymas jūsų netenkina arba manote, kad jūsų Asmens duomenis renkame ar tvarkome nesilaikydami įstatymų, galite pateikti skundą atitinkamai duomenų apsaugos institucijai.

 

Atkreipkite dėmesį: jei iš jūsų tėvo (-ų) / motinos / globėjo (-ų) renkame Asmeninę informaciją kaip Paslaugų dalį, su tokia informacija elgsimės taip pat, kaip elgiamės su jūsų informacija ir ją saugome, kaip nurodyta šioje politikoje, įskaitant „privatumo teises“, išsamiai aprašytas šiame skyriuje.

Kaip saugome jūsų informaciją?

Labai rūpinamės Paslaugų ir jūsų informacijos saugumu ir jo užtikrinimu. Taikome pramonės standartines procedūras ir politiką, kad užtikrintume savo vartotojų informacijos saugumą ir užkirstume kelią neteisėtam tokios informacijos naudojimui.

Nors imamės pagrįstų priemonių informacijai apsaugoti, negalime būti atsakingi už asmenų, kurie gauna neteisėtą prieigą ar piktnaudžiauja mūsų Paslaugomis, veiksmus ir nesuteikiame jokių aiškių, numanomų ar kitokių garantijų, kad užkirsime kelią tokiai prieigai.

Tarptautinis perdavimas

Kadangi veikiame pasauliniu mastu, gali tekti perduoti jūsų Asmens duomenis į šalis, esančias už Europos Sąjungos ribų. Šių šalių duomenų apsaugos ir kiti įstatymai gali būti ne tokie išsamūs kaip Europos Sąjungos įstatymai – tokiais atvejais imsimės priemonių, kad užtikrintume panašų jūsų Asmens duomenų apsaugos lygį ir kad toks perdavimas atitiktų ES privatumo ir duomenų apsaugos taisykles.

Rinkodara

Mes ir mūsų „HD“ Nariai kartais galime naudoti Asmeninę informaciją, kuria savanoriškai pasidalijote su mumis, siekdami pateikti jums reklaminę medžiagą apie mūsų anglų kalbos mokymosi kursus ir kitas susijusias paslaugas bei produktus.

 

Gerbdami jūsų teisę į privatumą, tokioje rinkodaros medžiagoje pateikiame priemones, kuriomis galite atsisakyti gauti tolesnius rinkodaros pasiūlymus. Be to, bet kuriuo metu galite paprašyti atsisakyti prenumeratos ir nebegauti rinkodaros pasiūlymų, susisiekę ir nusiuntę tuščią žinutę su žodžiu „remove“ (pašalinti) adresu info@helendorongroup.com .

 

Atkreipkite dėmesį, kad net jei atsisakysite prenumeratos mūsų adresatų sąraše, galime ir toliau periodiškai siųsti el. laiškus, informuodami jus apie techninius, paslaugų ar saugumo klausimus, susijusius su mūsų Paslaugomis.

Įmonės sandoris

Galime dalytis informacija, įskaitant Asmens duomenis, įmonės sandorio atveju (pvz., parduodant didelę mūsų verslo dalį, susijungiant, konsoliduojant ar parduodant turtą). Minėtu atveju mūsų įsigyjančioji bendrovė perims teises ir pareigas, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje.

Privatumo politikos atnaujinimai ar pakeitimai

Šią privatumo politiką savo nuožiūra kartais galime peržiūrėti, o naujausia jos versija visada bus skelbiama mūsų svetainėje https://new.helendoron.com/privacy-policy/ (kaip nurodyta antraštėje „Paskutinį kartą peržiūrėta“). Raginame jus reguliariai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad sužinotumėte apie bet kokius jos pakeitimus. Esant esminiams pakeitimams, apie juos informuosime jus per savo Paslaugas arba el. paštu. Tolesnis naudojimasis Paslaugomis po pranešimo apie tokius pakeitimus reiškia, kad pripažįstate ir sutinkate su tokiais Privatumo politikos pakeitimais ir sutinkate laikytis tokių pakeitimų sąlygų.

Kaip su mumis susisiekti

Jei turite bendrų klausimų apie Paslaugas arba informaciją, kurią apie jus renkame ir kaip ją naudojame, susisiekite su mumis adresu info@helendorongroup.com

Bendrovės rekvizitai

Helen Doron Ltd,

Hararit DN Misgav 20182, Israel