Prisijunkite prie
Helen Doron English

Prisijunkite prie mūsų!

Anglų kalbos mokome taip pat natūraliai, kaip vaikai mokosi gimtosios kalbos. Mūsų unikalią metodiką patvirtina moksliniai tyrimai, o jos sėkmė pasaulyje įrodyta nuo 1985 m.

Metai
patirties
0
Šalys
pasaulyje
0
Milijonai
Studentų
0
Mokymosi centrų
ir darželių
0 +
Aktyvių
Mokytojų
0 +
Gytis and Alina Helen Doron mokykla

Apie mus

2021 m. metais atidarėme pirmą Helen Doron English anglų kalbos mokyklą Lietuvoje (Kaune). Anglų kalbos mokome visų amžiaus vaikus naudodami originalią Helen Doron metodiką. Šiais metais anglų kalbos mokome daugiau nei 300 vaikų.

Susisiekite su mumis jei jūs svajojate apie savo nuosavą veiklą.  Mes  pasiryžę jums padėti ir atidaryti savo mokymų vietą bet kurioje Lietuvos vietovėje. Suteikiame pedagoginę medžiagą ir mokymus, verslo pradžios ir verslo vystymo pagalbą. Padedame su visais iškilusiais klausimais.

Apdovanojimus pelniusi metodika

Helen Doron metodikos jau 4 dešimtmečius mokoma visame pasaulyje ir ji duoda neįtikėtinų rezultatų. Ji pagrįsta giliu supratimu apie tai, kaip vaikai geriausiai mokosi, ir palaiko jų raidos etapus bei skirtingus mokymosi stilius.

Helen Doron English yra vaikų ugdymo inovacijų priešakyje, daug dėmesio skiriama moksliniams tyrimams ir taikomajai veiklai. Naudodami pasakas, dainas, eilėraščius ir judesius, stimuliuojančius visus pojūčius, sukuriame įsimintiną ir turiningą mokymosi patirtį.

Su mumis mokiniai mokosi ne tik anglų kalbos. Diegdami vertybes ir gyvenimo įgūdžių, mes skatiname vaikus siekti išnaudoti visą savo potencialą.

Verslui palanki bendruomenė

Teikiame 360 laipsnių paramą, pradedant nuo pagalbos steigiant įmonę ir baigiant rinkodaros, pardavimo, organizaciniais ir pedagoginiais mokymais. Dažnai rengiame franšizės verslo mokymus ir konferencijas bei teikiame konsultacijas.

Mūsų tinkle labai skatinamas dalijimasis žiniomis ir idėjomis. Savo franšizių gavėjams suteikiame galimybę siekti sėkmės ir skatiname mentorystę.

Reikalavimai investicijoms

Dažniausiai Helen Doron English franšizės gavėjai investuoja nuo 3 000 iki 30 000 eurų. Investicijų poreikis priklauso nuo vietovės ir ekonominės padėties.

Pasinaudokite ES parama verslo pradžioje. Suteikiama nemokamą konsultaciją ES paramai gauti. Puikios sąlygos rajonų ir mažesnių miestelių gyventojams.

Tikimės bendradarbiauti su partneriais, kurie vertina pavyzdines ugdymo vertybes ir finansinį atlygį bei tikisi nuosekliai ir stabiliai dirbti kelyje į sėkmę.

Franšizės gavėjų atsiliepimai

Pasirengę atidaryti Helen Doron franšizę
savo bendruomenėje?

Prisijunkite prie mūsų!

© Helen Doron English yra HDEG dalis |
Visos teisės saugomos 2022