FRANŠIZĖ SU
HELEN DORON

Prisijunkite prie mūsų SĖKMĖS!

Anglų kalbos mokome taip pat natūraliai, kaip vaikai mokosi gimtosios kalbos. Mūsų unikalią metodiką patvirtina moksliniai tyrimai, o jos sėkmė pasaulyje įrodyta nuo 1985 m.

0 +
Metai
patirties
0
Šalys
pasaulyje
0
Milijonai
Studentų
0 +
Mokymosi centrų
ir darželių
0 +
Aktyvių
Mokytojų

Potencialas

Kadangi daugiau nei 90 % mokinių mokosi anglų kalbos ir jiems reikia kompensuoti dėl pandemijos atsiradusias mokymosi spragas, daugėja franšizių, skirtų vaikų anglų kalbos mokymui. Dabar puikus metas tapti “Helen Doron” franšizės gavėju ir išnaudoti sparčiai augančios rinkos potencialą.

Jei esate aistringai nusiteikę vaikų mokymui, pasinaudokite šia franšizės galimybe ir prisijunkite prie žinomo pasaulinio prekės ženklo, teikiančio kokybišką anglų kalbos mokymą vaikams ir paaugliams. Pasinaudokite augančia paklausa savo regione.

Apdovanojimus pelniusi metodika

Mūsų metodikos jau dešimtmečius mokoma visame pasaulyje ir ji duoda neįtikėtinų rezultatų. Ji pagrįsta giliu supratimu apie tai, kaip vaikai geriausiai mokosi, ir palaiko jų raidos etapus bei skirtingus mokymosi stilius.

Helen Doron English yra vaikų ugdymo inovacijų priešakyje, daug dėmesio skiria moksliniams tyrimams ir taikomajai veiklai, todėl sukurta originali intelektinės nuosavybės
kurį sudaro daugybė turiningų programų. Naudodami pasakas, dainas, eilėraščius ir judesius, stimuliuojančius visus pojūčius, sukuriame įsimintiną ir turiningą mokymosi patirtį.

Su mumis mokiniai mokosi ne tik anglų kalbos. Diegdami vertybes ir gyvenimo įgūdžių, mes skatiname vaikus siekti išnaudoti visą savo potencialą.

Verslui palanki bendruomenė

Teikiame 360 laipsnių paramą, pradedant nuo pagalbos steigiant įmonę ir baigiant rinkodaros, pardavimo, organizaciniais ir pedagoginiais mokymais. Dažnai rengiame franšizės verslo mokymus ir konferencijas bei teikiame konsultacijas.

Mūsų tinkle labai skatinamas dalijimasis žiniomis ir idėjomis. Savo franšizių gavėjams suteikiame galimybę siekti sėkmės ir skatiname mentorystę.

Visi pagrindiniai franšizės gavėjai kasmet renkasi, kad įkvėptų ir mokytųsi vieni iš kitų.

Reikalavimai investicijoms

Helen Doron franšizės atidarymo kaina priklauso nuo vietovės ir ekonominės padėties.

Paprastai Helen Doron franšizės gavėjai į franšizės mokesčius, atidarymo ir po atidarymo išlaidas investuoja nuo 20 000 iki 40 000 eurų.

Pasinaudokite ES parama verslo pradžioje. Suteikiama nemokamą konsultaciją ES paramai gauti.

Savo franšizės gavėjams siūlome išskirtinę teritoriją, kurioje jie gali vystyti ir plėsti savo verslą, o regionuose yra galimybė steigti daugybę padalinių.

Mažesniuose vietovėse galima savarankiško mokytojo veikla. Veiklos pradžios investicijos nuo 3000 eurų.

Tikimės bendradarbiauti su tinkamais partneriais, kurie vertina pavyzdines ugdymo vertybes ir finansinį atlygį bei tikisi nuosekliai ir stabiliai dirbti kelyje į sėkmę.

Franšizės gavėjų atsiliepimai

Pasirengę atidaryti Helen Doron franšizę
savo bendruomenėje?

Prisijunkite prie mūsų SĖKMĖS!

© Helen Doron English yra HDEG dalis |
Visos teisės saugomos 2022