Pasaulio lyderis
vaikų anglų kalbos mokymo srityje

Padėjome daugiau nei 3 mln. pasaulio vaikų išmokti anglų kalbą, padėsime ir jūsų vaikui.

Apie Helen Doron metodą

Helen Doron metodas pagrįstas pozityvios ir smagios aplinkos sukūrimu, kurioje vaikai paprastai, greitai ir lengvai mokosi anglų kalbos pagal tuos pačius principus, kaip mokėsi gimtosios kalbos. Šis metodas leidžia mums dirbti su vaikais nuo 3 mėnesių iki 19 metų amžiaus.

Helen Doron mokykloje skatiname natūralų vaikų gebėjimą mokytis, ugdome jų pasitikėjimą savimi ir meilę anglų kalbai.

Kodėl verta rinktis mūsų anglų kalbos mokyklą?

Mūsų mokytojai yra aukštos kvalifikacijos ir papildomai apmokyti perteikti anglų kalbos žinias Helen Doron metodu. Grupes sudaro ne daugiau kaip 8 vaikai, o mokymas vyksta tik anglų kalba, be vertimo, siekiant paskatinti vaikus nuo pat pradžių aktyviai vartoti anglų kalbą.

Mūsų medžiagos yra specialiai sukurtos kiekvienam vaiko amžiui, o kursai kasmet dar tobulinami. Kartu su knygomis ir garso medžiaga dalyviai gauna prieigą prie Kangi klubo – interaktyvaus edukacinio portalo. Mūsų anglų kalbos mokykloje vaikai nevertinami, o klaidų taisymai atliekami pozityviai, kad vaikai nesijaustų suklydę.

Kokia užsiėmimų trukmė ir  kaina?

Helen Doron mokykloje užsiėmimai vyksta kartą per savaitę ir trunka 10 mėnesių, o pamoka, priklausomai nuo vaiko amžiaus, trunka nuo 45-60 minučių (jaunesniems vaikams) iki 90 minučių (paaugliams). Mėn. įmokos už kursus vaikams nuo 55 Eur, paaugliams nuo 70 Eur.

Kur vyksta kursai?

Savanorių pr. 176, Kaunas. Apsilankykite mūsų franšizės puslapyje ir sužinokite kaip galite mokyti vaikus savo mieste.

Tegul jūsų vaiko anglų kalbos mokymasis tampa tikru nuotykiu su originaliomis dainomis, žaidimais ir daugybe pokalbių bei bendravimo!

Vaikai geriausiai mokosi iš patirties, ne iš teorijos!

Tvarkaraštis

Kurso pavadinimas ir vaiko amžius
Baby's Best Start 3 - 15 mėn.
Ketvirtadienis 14:00
Toddler's Best Start 1.5 - 2 m.
Antradienis 17:20
It’s a Baby Dragon 2 – 4 m.
Trečiadienis 17:45
Ketvirtadienis 17:30
Šeštadienis 10:00
Fun with Flupe 3 – 6 m.
Pirmadienis 17:30
Pirmadienis 18:30
Trečiadienis 17:30
Trečiadienis 18:30
Šeštadienis 10:00
Šeštadienis 12:15
More Fun with Flupe 4 - 6 m.
Antradienis 17:30
Antradienis 18:30
Šeštadienis 10:00
Jump with Joey 7 – 9 m.
Antradienis 18:20
Penktadienis 16:45
Šeštadienis 11:00
Šeštadienis 11:00
More Jump with Joey 7 – 9 m.
Ketvirtadienis 18:30
Šeštadienis 11:00
World of Wonders 9 - 13 m.
Antradienis 15:30
Penktadienis 15:00
Paul Ward Explores 10 – 13 m. pre-A1
Antradienis 15:30
Paul Ward's Adventures 10 – 14 m. A1
Trečiadienis 15:30
Šeštadienis 12:15
Teen Talent 11 - 15 m. A2
Pirmadienis 15:30

Mokytojai

Alina anglu kalbos mokytoja Kaunas

Alina

Įkūrėja ir mokytoja

Sveiki, aš Alina ir aš džiaugiuosi būdama jūsų vaikų anglų kalbos mokytoja. Po dešimtiems metų vaikų mokymo Rumunijoje, JAV ir Lietuvoje nutariau tęsti profesinį gyvenimą Lietuvoje. 2021 m. atidariau pirmąją Helen Doron mokyklą Lietuvoje. Džiaugiuosi galėdama pozityviai keisti vaikų gyvenimus ir mokyti juos tokios svarbios kalbos.

Anglu kalbos mokytoja Klaudija Kauno mokykla

Klaudija

Mokytoja

Sveiki, aš esu Klaudija. Nuo pat mažens esu apsupta vaikų, tad sprendimas tapti mokytoja buvo labai lengvas. Su vaikais natūraliai randu bendrą kalbą, todėl mokau iš širdies. Didžiąją dalį savo patirties sukaupiau keliaudama ir gyvendama po pasaulį, bei studijuodama anglų kalbą Australijoje. O dabar nekantriai laukiu jūsų, bei džiaugiuosi tapusi Helen Doron komandos dalimi!

Anglu kalbos mokytoja Alexandra

Alexandra

Mokytoja

Sveiki! Aš esu Alexandra. Man 23 m. ir esu iš Madrido, Ispanijos. Man labai patinka vaikų ugdymas ir visada domėjausi anglų kalba. Visada dalyvavau veikloje kurioje siekiama pagerinti vaikų mokymąsi. Nuo mažens lankiau dvikalbę mokyklą. Man labai patinka būti su vaikais, juos mokyti ir mokytis iš jų smagiai leidžiant laiką.

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

children form
kevin logo

Bandomoji pamoka

kevin logo

Kviečiame į bandomąją pamoką

Atsiliepimai

DovilėDovilė
17:33 29 Nov 22
Mokytojos labai moka prieit prie vaikų, nesitikėjau, kad manasis taip greit adaptuosis (nes pakankamai nedrąsus). Labai smagu, kad nokymasis vyksta per žaidimą, kuris ir sudomina vaikus 🙂 esam bandę ir kitur, bet taip nesužavėjo. Ačiū 😉
Agnė TamošiūnaitėAgnė Tamošiūnaitė
13:03 29 Nov 22
pradejome lankyti sia mokykla pagal rekomendacijas! ir tikrai nenusivyleme 🙂 vaikas mokosi anglu kalbos zaidimobudu,dainuoja, atpazista ir kartoja paveikslelius, judesio pagalba. Tikrai smagios ir idomios pamokeles 🙂 Mokytoja Klaudija puikiai randa kalba su mazaisiais tyrinetojais 🙂 aciu!
Ieva GuobienėIeva Guobienė
10:05 29 Nov 22
Labai draugiška, šilta namų atmosfera. Vos nuvedus pabandyti pirmą kartą, dukra norėjo lankyti toliau. Smagu, įdomu, naudinga, daug naujų draugų. Įtraukiantys, motyvuojantys, mokymo metodai.
Ruta StakRuta Stak
16:07 29 Jul 22
Berniukui LABAI patiko. Labai liūdėjo paskutinę dieną, sakė dar bent 10kartų norėtų nueiti. 🙂 Toks vaiko noras eiti ir eiti parodo, kaip kokybiškai su vaikais yra dirbama ir koks dėmesys yra skiriamas ,visviems jo užtenka 🙂 draugiška,saugi aplinka, profesionalūs mokytojai 🙂 THANK YOU!
Gytis GrigalaitisGytis Grigalaitis
13:18 15 Jul 22
Tikriausiai geriausias būdas vaikas išmokti anglų kalbą. Svarbiausia, kad vaikams patinka ir rezultatai yra akivaizdūs. Užsiėmimai yra įtraukiantys todėl vaikai mielai juos lanko ir yra motyvuoti. Profesionaliai paruošta mokymo medžiaga, bei apmokytos mokytojos, darbas mažose grupėse kuriuose atsiskleidžia kiekvienas vaikas. Rekomenduoju
js_loader