Anglų kalba -
vartai į pasaulinio lygio galimybes

Apie Helen Doron metodą

Helen Doron metodas pagrįstas pozityvios ir smagios aplinkos sukūrimu, kurioje vaikai paprastai, greitai ir lengvai mokosi anglų kalbos pagal tuos pačius principus, kaip mokėsi gimtosios kalbos – neakcentuojant gramatinių taisyklių. Šis metodas leidžia mums dirbti su vaikais nuo 3 mėnesių iki 19 metų amžiaus.

Vaikai mėgsta mokytis ir žaisti, o geriausiai mokosi tada, kai jiems smagu!

Helen Doron mokykloje skatiname natūralų vaikų gebėjimą mokytis, ugdome jų pasitikėjimą savimi ir meilę anglų kalbai.

Kodėl verta rinktis mūsų anglų kalbos mokyklą?

Mūsų mokytojai yra aukštos kvalifikacijos ir papildomai apmokyti perteikti anglų kalbos žinias Helen Doron metodu. Grupes sudaro ne daugiau kaip 8 vaikai, o mokymas vyksta tik anglų kalba, be vertimo, siekiant paskatinti vaikus nuo pat pradžių aktyviai vartoti anglų kalbą.

Mūsų medžiagos yra specialiai sukurtos kiekvienam vaiko amžiui, o kursai kasmet dar tobulinami. Kartu su knygomis ir garso medžiaga dalyviai gauna prieigą prie Kangi klubo – interaktyvaus edukacinio portalo. Mūsų anglų kalbos mokykloje vaikai nevertinami, o klaidų taisymai atliekami pozityviai, kad vaikai nesijaustų suklydę.

Kokia užsiėmimų trukmė ir  kaina?

Helen Doron mokykloje užsiėmimai vyksta kartą per savaitę ir trunka 10 mėnesių, o pamoka, priklausomai nuo amžiaus, trunka nuo 45-60 minučių (jaunesniems vaikams) iki 90 minučių (paaugliams). Mėn. įmokos už kursus vaikams nuo 55 Eur, paaugliams nuo 70 Eur.

Kur vyksta kursai?

Savanorių pr. 176, Kaunas. Apsilankykite mūsų franšizės puslapyje ir sužinokite kaip galite atidaryti savo anglų kalbos mokyklą savo mieste.

Tegul jūsų vaiko anglų kalbos mokymasis tampa tikru nuotykiu su originaliomis dainomis, žaidimais ir daugybe pokalbių bei bendravimo!

Vaikai geriausiai mokosi iš patirties, ne iš teorijos!

Tradicinių pamokų bėda – jos nuobodžios ir kelia vaikui stresą!

Vaikai nuo 3 mėnesių iki 19 metų su Helen Doron mokymo būdu išmoksta anglų kalbą natūraliai ir lengvai lyg gimtąją.

Svarbiausia – vaikai noriai eina į mūsų pamokas! Jos yra pripildytos žaidimais, dainomis, ir kitais įdomiais praktiniais užsiėmimais.

Net 3 milijonai vaikų 40-yje šalių mokėsi unikaliu Helen Doron būdu. Tai įrodo, kad nuotaikingos ir įvairius pojūčius, klausos, regos ir jutiminius pojūčius sužadinantis mokymas generuoja sėkmingus rezultatus. 

Užsienio universitetai, kursai, tarptautiniai darbo pasiūlymai, verslas ar kelionės po visą pasaulį – atverkite savo vaikui visas duris su anglų kalbos pamokomis Kaune.

Kuom Helen Doron metodas yra ypatingas?

Helen Doron anglų kalbos pamokose

Mokytojai

Mokytoja Alina

Alina G.

Įkūrėja ir mokytoja

Sveiki, aš Alina ir aš džiaugiuosi būdama jūsų vaikų anglų kalbos mokytoja. Po dešimtiems metų vaikų mokymo Rumunijoje, JAV ir Lietuvoje nutariau tęsti šeimyninį ir profesinį gyvenimą Lietuvoje. 2021 m. atidariau pirmąją Helen Doron mokyklą Lietuvoje. Džiaugiuosi galėdama pozityviai keisti vaikų gyvenimus ir mokyti juos tokios svarbios kalbos. Laukiu jūsų pamokose ir tikiuosi ilgo bendradarbiavimo ir geriausių rezultatų.

Mokytoja Klaudija

Klaudija F.

Mokytoja

Sveiki, aš esu Klaudija. Nuo pat mažens esu apsupta vaikų, tad sprendimas tapti mokytoja buvo labai lengvas. Su vaikais natūraliai randu bendrą kalbą, todėl mokau iš širdies. Didžiąją dalį savo patirties sukaupiau keliaudama ir gyvendama po pasaulį, bei studijuodama anglų kalbą Australijoje. O dabar nekantriai laukiu jūsų, bei džiaugiuosi tapusi Helen Doron komandos dalimi!

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

children form
kevin logo

Bandomoji pamoka

kevin logo

Kviečiame į bandomąją pamoką

Tėvų atsiliepimai