Kviečiame jūsų vaikus mokytis anglų kalbos!

Tegul jūsų vaikai išmoksta anglų kalbos taip, kaip jos neišmoko įprastose mokyklose. Pradėkite investuoti į vaikų ateitį jau nuo mažų dienų. Juk būtent mažamečiai yra patys imliausi naujoms kalboms, pasiekia įspūdingų rezultatų ir išmoksta tas kalbas tobulai. Neapribokite jiems šios nuostabios galimybės ir padėkite atverti šviesų langą į platųjį pasaulį.

Mokykloje, darbe, kelionėse, karjeros siekime, informacinio lauko plėtime – visur reikalinga anglų kalba. Ja kalba ir susikalba visame pasaulyje. Kodėl reikia pradėti mokytis nuo mažens? Moksliniai tyrimai rodo, kad iki 6 metų vaikai lengviausiai įsisavina kelias kalbas. Pasirinkite unikalų Helen Doron sukurtą kalbos mokymosi metodą, kuris per 40 metų išmokė net 3 milijonus vaikų 40 pasaulio šalyse kalbėti tobulai.

Pamokos sukurtos kiekvienai amžiaus grupei

Mažyliams nuo 3 mėn.

Daugybė mokomųjų veiklų smalsiems mažyliams. Su tėvelių priežiūra. Lavinsime kalbą, mąstymą, įtrauksime ir sustiprinsime jūsų tarpusavio ryšį.

Kursai mėnesiui 57€

Vaikams

Prasmingas ir suprantamas mokymosi procesas. Pamokos lyg smagi pramoga. Dainos, žaidimai, istorijos. Turtingas kursų turinys įtvirtina žodyną ir gramatiką.

Kursai mėnesiui 57€

Moksleiviams

Daug dėmesio grupinei veiklai šiame dinamiškame bendravimo amžiuje. Darbas poromis ir komandomis. Dominančių socialinių temų aptarimas.

Kursai mėnesiui 57-73€*

Paaugliams

Pirmieji bandymai laisvai kalbėtis tarpusavyje. Aptarti rūpimas temas ir įgauti daugiau pasitikėjimo savimi. Domėtis savo aplinka ir kitais žmonėmis. Reikšti nuomonę.

Kursai mėnesiui 73€*

Anglų kalbos kursų trukmė ir mokesčiai

Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę. Darbo dienomis, vakarais ir šeštadieniais. Užpildykite formą žemiau ir mes susisieksime dėl pamokų laiko. Į kursus galima jungtis visus mokslo metus.

Pamokų trukmė priklauso nuo vaiko amžiaus 45, 60 arba 90 minučių. Registracijos kaina 70€, gaunate kuprinę, originalias knygas, žaidimų ir audio programėles.

*Galima pasinaudoti NVŠ krepšelio 15€ nuolaida.

Mokyklos adresas Savanorių pr. 176, Kaunas.

Kaip tėveliai atsiliepia apie mūsų anglų kalbos kursus

5/5

Kuo unikalus Helen Doron mokymosi metodas?

 

Helen Doron anglų kalbos mokymosi metodas naudojamas nuo 1985 metų. Jis ir toliau duoda neįtikėtinus išmokimo rezultatus. Pagal unikalią metodiką parengti mokytojai naudoja daugybę programų ir turinio. Vaikai nuo 3 mėnesių iki 19 metų mokosi lengvai ir natūraliai, lyg gimtosios savo kalbos. Mūsų mokyklose kiekvienam vaikui skiriamas individualus dėmesys ir laikas.

Kodėl jums naudinga atvykti į mūsų mokyklas?

Kiekvienam ateinančiam vaikui pasiūlome bandomąją pamoką. Sužinosite, ar jūsų vaikui patinka, naudinga, ar jis patenkintas. Kviečiame kartu atsivesti ir draugus, nes atsivedusiems draugą – už anglų kalbos kursus vienam mėnesiui gausite net 50% nuolaidą. Ir jums, ir jūsų draugui!

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime dėl bandomosios pamokos laiko.

Tėveliai, padėkite vaikams išmokti anglų kalbą

children form
kevin logo

Registracija į bandomąją pamoką

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime dėl bandomosios pamokos laiko.