hdn holiday courses
Summer Courses 01@2x

Anglų kalbos stovykla 6-12 metų vaikams

Helen Doron mokyklose visame pasaulyje mokėsi daugiau nei 3 mln. vaikų! Mes žinome, kad vaikai mokosi geriausiai kai jiems smagu ir linksma. Vasaros atostogų metas yra puiki proga vaikams neformaliai ir linksmai susipažinti su anglų kalba arba tobulinti jau turimas anglų kalbos žinias.

Vaikų amžius 6 – 12 metų (vaikai priskiriami savo amžiaus ir anglų kalbos lygio grupei).

Darbo dienomis 07:45 – 17:15 val.

Patogi vieta Savanorių pr. 176.

Maitinimas karšti pietūs ir du lengvi užkandžiai įskaičiuoti.

Anglų kalba 2 anglų kalbos užsiėmimai kasdien. Vaikai per smagius žaidimus ir užduotis tobulins anglų kalbą.

Žaidimai lauke kasdien 2-3 val. praleisime gryname ore, lankysime miesto parkus: Ąžuolyno, Kalniečių, Santakos, Draugystės.

Kaina 134-169 €

Šie trumpi, bet intensyvūs anglų kalbos stovyklos kursai padės jūsų vaikui išlaikyti tai, ko jis išmoko per metus, taip pat padės pasiruošti mokytis anglų kalbos kitais metais. Mūsų mokiniai puikiai leidžia laiką per atostogas ir beveik nepastebi, kiek daug mokosi, o angliškai kalba natūraliai ir lengvai.

Praėjusiais metais Helen Doron anglų kalbos stovykloje Kaune linksmai leido laiką daugiau nei 100 vaikų.

Prisijunk ir tu!

Stovyklos dienotvarkė

07:45 – 09:00 Atvykimas, stalo žaidimai, laisvas bendravimas

09:00 – 10:30 # 1 Anglų kalbos užsiėmimas pagal dienos temą 

10:30 – 11:00 Žaidimai, laisvas laikas. Užkandžių gaminimas

11:00 – 12:00 # 2 Anglų kalbos užsiėmimas pagal dienos temą

12:00 – 13:00 Pietūs

13:00 – 16:30 Vykstame į miesto parkus, žaidimai.

16:30 – 17:15 Keliaujame namo

Rezervacija

*10% nuolaida antrai ir daugiau savaičių.

Kartu smagiau, griebk draugą, brolį ar sesę ir gauk 5% nuolaidą.

Akimirkos iš stovyklų

Stovykla vaikams Kaune 6
Stovykla vaikams Kaune 1
Stovykla vaikams Kaune 5
Anglu k. vaiku stovykla 6
Stovykla vaikams Kaune 4
Anglu k. vaiku stovykla 1
Stovykla vaikams Kaune 3
Anglu k. vaiku stovykla 2
Stovykla vaikams Kaune 2
Anglu k. vaiku stovykla 3

Programa

PlayOn Desk 1

Play ON Holiday – tai įdomus modulinis kursas, kuriame 6-13 metų mokiniai mokomi šnekamosios anglų kalbos.
Kiekvieną kurso savaitę mokoma gerai žinomos pasakos  Raudonkepuraitė ir Princesė ir varlė, žinių apie gamtą, daug dainų ir eilėraščių. Dviejų savaičių kurse yra apie 500 žodžių. Kurse daugiausia dėmesio skiriama šnekamajai anglų kalbai, tačiau mokiniams, turintiems pagrindinius skaitymo ir rašymo įgūdžius, yra pasirenkama skaitymo ir rašymo praktika.
Kiekvieną dieną anglų kalbos bus mokoma 4-5 valandas, įskaitant kalbos ir enciklopedinių žinių sesiją, meno ir amatų sesiją, eksperimentų sesiją, maisto gaminimo sesiją, veiklos knygos sesiją ir pasirenkamą skaitymo ir rašymo užduočių sąsiuvinio sesiją.

Stovyklos vadovės

Mokytoja Alina

Alina

Mokyklos Įkūrėja ir mokytoja

Sveiki, aš esu Alina. Baigiau pedagogikos magistro studijas ir jau daugiau nei 15 metų mokau įvairaus amžiaus vaikus. 5 metus mokiau vaikus JAV mokyklose. Savo edukacinę ir kultūrinę patirtį noriu pasidalinti su visais savo mokiniais. Vaikų šypsenos po pamokos – geriausia dovana.

Mokytoja Klaudija

Klaudija

Mokytoja

Sveiki, aš esu Klaudija. Nuo pat mažens esu apsupta vaikų, tad sprendimas tapti mokytoja buvo labai lengvas. Su vaikais natūraliai randu bendrą kalbą, todėl mokau iš širdies. Didžiąją dalį savo patirties sukaupiau keliaudama ir gyvendama po pasaulį, bei studijuodama anglų kalbą Australijoje. Nekantriai laukiu jūsų vaikų pamokose

Atsiliepimai

DovilėDovilė
17:33 29 Nov 22
Mokytojos labai moka prieit prie vaikų, nesitikėjau, kad manasis taip greit adaptuosis (nes pakankamai nedrąsus). Labai smagu, kad nokymasis vyksta per žaidimą, kuris ir sudomina vaikus 🙂 esam bandę ir kitur, bet taip nesužavėjo. Ačiū 😉
Agnė TamošiūnaitėAgnė Tamošiūnaitė
13:03 29 Nov 22
pradejome lankyti sia mokykla pagal rekomendacijas! ir tikrai nenusivyleme 🙂 vaikas mokosi anglu kalbos zaidimobudu,dainuoja, atpazista ir kartoja paveikslelius, judesio pagalba. Tikrai smagios ir idomios pamokeles 🙂 Mokytoja Klaudija puikiai randa kalba su mazaisiais tyrinetojais 🙂 aciu!
Ieva GuobienėIeva Guobienė
10:05 29 Nov 22
Labai draugiška, šilta namų atmosfera. Vos nuvedus pabandyti pirmą kartą, dukra norėjo lankyti toliau. Smagu, įdomu, naudinga, daug naujų draugų. Įtraukiantys, motyvuojantys, mokymo metodai.
Ruta StakRuta Stak
16:07 29 Jul 22
Berniukui LABAI patiko. Labai liūdėjo paskutinę dieną, sakė dar bent 10kartų norėtų nueiti. 🙂 Toks vaiko noras eiti ir eiti parodo, kaip kokybiškai su vaikais yra dirbama ir koks dėmesys yra skiriamas ,visviems jo užtenka 🙂 draugiška,saugi aplinka, profesionalūs mokytojai 🙂 THANK YOU!
Gytis GrigalaitisGytis Grigalaitis
13:18 15 Jul 22
Tikriausiai geriausias būdas vaikas išmokti anglų kalbą. Svarbiausia, kad vaikams patinka ir rezultatai yra akivaizdūs. Užsiėmimai yra įtraukiantys todėl vaikai mielai juos lanko ir yra motyvuoti. Profesionaliai paruošta mokymo medžiaga, bei apmokytos mokytojos, darbas mažose grupėse kuriuose atsiskleidžia kiekvienas vaikas. Rekomenduoju
js_loader