hdn holiday courses
Summer Courses 01@2x

Anglų kalbos stovykla 6-12 metų vaikams

„Helen Doron English“ mokyklose visame pasaulyje mokėsi daugiau nei 3 mln. vaikų! Mes žinome, kad vaikai mokosi geriausiai kai jiems smagu ir linksma. Vaikų laukia originalus, per 40 m. ištobulintas Helen Doron anglų kalbos mokymosi metodas, bei visada draugiškai nusiteikusios mokytojos. 

Vasaros atostogų metas yra puiki proga vaikams neformaliai ir linksmai susipažinti su anglų kalba arba tobulinti jau turimas anglų kalbos žinias.

Vaikų amžius 6 – 12 metų (vaikai priskiriami savo amžiaus ir anglų kalbos lygio grupei).

Darbo dienomis 07:45 – 17:15 val.

Patogi vieta Savanorių pr. 176, Kaunas

Maitinimas karšti pietūs su sriuba ir vakaro užkandis įskaičiuoti.

2 anglų kalbos užsiėmimai kasdien. Vaikai per smagius žaidimus ir užduotis tobulins anglų kalbą.

Žaidimai lauke kasdien 2-3 val. praleisime gryname ore, pagal galimybes lankysime miesto parkus: Ąžuolyno, Kalniečių, Santakos, Draugystės. Vieną dieną savaitėje pamokos vyks gryname ore, didžiąją dalį dienos praleisime lauke.

ZOO aplankysime zoologijos sodą.

Savaitės kaina 209 € arba 2 savaitės 376,2 €

Šie trumpi, bet intensyvūs anglų kalbos stovyklos kursai padės jūsų vaikui išlaikyti tai, ko jis išmoko per metus, taip pat padės pasiruošti mokytis anglų kalbos kitais metais. Mūsų mokiniai puikiai leidžia laiką per atostogas ir beveik nepastebi, kiek daug mokosi, o angliškai kalba natūraliai ir lengvai.

Kiekvienais metais Helen Doron English anglų kalbos stovyklose linksmai leidžia laiką daugiau nei 100 vaikų. Kviečiame ir jūsų vaikus!

Stovyklos dienotvarkė

07:45 – 09:00 Atvykimas, stalo žaidimai, laisvas bendravimas.

09:00 – 10:30 # 1 Anglų kalbos užsiėmimas pagal dienos temą.

10:30 – 11:00 Žaidimai, laisvas laikas.

11:00 – 12:00 # 2 Anglų kalbos užsiėmimas pagal dienos temą.

12:00 – 13:00 Pietūs.

13:00 – 16:30 Vykstame į miesto parkus, žaidimai.

16:30 – 17:15 Keliaujame namo.

Rezervacija

5% nuolaida draugams, šeimos nariams ir „Helen Doron English“ mokiniams.

Akimirkos iš stovyklų

Stovykla vaikams Kaune 6
Stovykla vaikams Kaune 1
Stovykla vaikams Kaune 5
Anglu k. vaiku stovykla 6
Stovykla vaikams Kaune 4
Anglu k. vaiku stovykla 1
Stovykla vaikams Kaune 3
Anglu k. vaiku stovykla 2
Stovykla vaikams Kaune 2
Anglu k. vaiku stovykla 3

Programa

PlayOn Desk 1

Play ON Holiday – tai įdomus modulinis kursas, kuriame 6-12 metų mokiniai mokomi šnekamosios anglų kalbos.
Kiekvieną kurso savaitę mokoma gerai žinomos pasakos  Raudonkepuraitė ir Princesė ir varlė, žinių apie gamtą, daug dainų ir eilėraščių. Dviejų savaičių kurse yra apie 500 žodžių. Kurse daugiausia dėmesio skiriama šnekamajai anglų kalbai, tačiau mokiniams, turintiems pagrindinius skaitymo ir rašymo įgūdžius, yra pasirenkama skaitymo ir rašymo praktika.
Kiekvieną dieną anglų kalbos bus mokoma 4-5 valandas, įskaitant kalbos ir enciklopedinių žinių sesiją, meno ir amatų sesiją, eksperimentų sesiją, maisto gaminimo sesiją, veiklos knygos sesiją ir pasirenkamą skaitymo ir rašymo užduočių sąsiuvinio sesiją.

Tėvų atsiliepimai

DovilėDovilė
17:33 29 Nov 22
Mokytojos labai moka prieit prie vaikų, nesitikėjau, kad manasis taip greit adaptuosis (nes pakankamai nedrąsus). Labai smagu, kad nokymasis vyksta per žaidimą, kuris ir sudomina vaikus 🙂 esam bandę ir kitur, bet taip nesužavėjo. Ačiū 😉
Agnė TamošiūnaitėAgnė Tamošiūnaitė
13:03 29 Nov 22
pradejome lankyti sia mokykla pagal rekomendacijas! ir tikrai nenusivyleme 🙂 vaikas mokosi anglu kalbos zaidimobudu,dainuoja, atpazista ir kartoja paveikslelius, judesio pagalba. Tikrai smagios ir idomios pamokeles 🙂 Mokytoja Klaudija puikiai randa kalba su mazaisiais tyrinetojais 🙂 aciu!
Ieva GuobienėIeva Guobienė
10:05 29 Nov 22
Labai draugiška, šilta namų atmosfera. Vos nuvedus pabandyti pirmą kartą, dukra norėjo lankyti toliau. Smagu, įdomu, naudinga, daug naujų draugų. Įtraukiantys, motyvuojantys, mokymo metodai.
Ruta StakRuta Stak
16:07 29 Jul 22
Berniukui LABAI patiko. Labai liūdėjo paskutinę dieną, sakė dar bent 10kartų norėtų nueiti. 🙂 Toks vaiko noras eiti ir eiti parodo, kaip kokybiškai su vaikais yra dirbama ir koks dėmesys yra skiriamas ,visviems jo užtenka 🙂 draugiška,saugi aplinka, profesionalūs mokytojai 🙂 THANK YOU!
Gytis GrigalaitisGytis Grigalaitis
13:18 15 Jul 22
Tikriausiai geriausias būdas vaikas išmokti anglų kalbą. Svarbiausia, kad vaikams patinka ir rezultatai yra akivaizdūs. Užsiėmimai yra įtraukiantys todėl vaikai mielai juos lanko ir yra motyvuoti. Profesionaliai paruošta mokymo medžiaga, bei apmokytos mokytojos, darbas mažose grupėse kuriuose atsiskleidžia kiekvienas vaikas. Rekomenduoju
js_loader