Anglų kalbos stovykla

Anglų kalbos stovykla 6 - 12 metų vaikams

Stovyklos informacija

Stovykloje vaikai žaismingai, paprastai ir be jokio streso praktikuos anglų kalbą. Todėl tai neįkainojama patirtis vaikams pabūti unikalioje angliakalbėje aplinkoje ir natūraliai naudoti anglų kalbą. Helen Doron metodu daugiau nei 3 mln. vaikų iš įvairių pasaulio šalių išmoko anglų kalbą. Padėsime ir jūsų vaikui išmokti anglų kalbą. Kviečiame prisijungti.

Vaikų amžius atskiros 6-8 metų ir 9-12 metų grupės.

Grupės dydis 10 vaikų.

Darbo dienomis 07:45 – 17:15 val.

Vieta Helen Doron English mokykla, savanorių pr. 176, Kaunas.

Programa kiekvieną savaitę vaikai sužinos daugiau nei 300 angliškų žodžių. Stovyklos metu daugiausia dėmesio skiriama šnekamajai anglų kalbai ir bendravimui. Vaikai gaus prisijungimą prie mobiliosios programėlės, kurios pagalba galės klausytis kurso istorijų ir dainų. Daugiausia dėmesio skiriame natūraliam vaikų bendravimui anglų kalba ir stipriname laisvą vaikų kalbėjimą. Stovyklos temos:  kelionės, atostogos, tėvų ir vaikų santykiai, namų ruošą, sporto rūšis ir daug daugiau.

Žaidimai lauke kasdien po 2 val. praleisime gryname ore ir lankysime miesto parkus: Ąžuolyno, Kalniečių, Santakos, Draugystės.

Savaitės kaina 209 €

Į kainą viskas įskaičiuota karšti pietūs, vakaro užkandis, kelionės miesto autobusais, ZOO lankymas.

5 % nuolaida ateikite su draugu ir jums abiems pritaikysime šią nuolaidą, draugų nuolaida sumuojasi. Helen Doron English vaikams, dalyvaujant dvi ar daugiau savaičių, registruojant brolius ir seses.

Stovyklos datos

8943379

Stovyklos dienotvarkė

Tėvų atsiliepimai

5/5