Nauji žodžiai ir frazės

Tempalte Kids HELEN DORON

Anglų kalboje nuolat atsiranda naujų žodžių, kurie ilgainiui įtraukiami į žodynus ir tampa mūsų kasdienio žodyno dalimi. Visi pagrindiniai anglų kalbos žodynai neseniai buvo papildyti specialiais, su korona virusu susijusiais atnaujinimais, kurie leidžia mums suprasti, kaip greitai gali keistis kalba vykstant neplanuotiems socialiniams, medicininiams ir ekonominiams pokyčiams. Dėkojame Oksfordo anglų kalbos žodynui už visus šiuos puikius, naujus apibrėžimus. Parašykite, kaip JŪS vartojate šiuos naujus terminus, komentaruose!

To Zoom – Bendrauti su (asmeniu ar žmonių grupe) internetu, paprastai vaizdo pokalbiais, naudojant “Zoom” programą.

 

Dad Joke – neoriginalus arba nejuokingas anekdotas, kurį, kaip manoma, pasakoja vidutinio ar vyresnio amžiaus vyrai.
Physical (or Social) Distancing – Veiksmas ar praktika, kai išlaikomas tam tikras fizinis atstumas arba ribojamas fizinis kontaktas su kitais žmonėmis.

 

Binge-watch – Žiūrėti kelis televizijos serialo epizodus iš eilės.
Staycation – atostogos, praleistos namuose arba savo namų teritorijoje.

 

Chillax – Nusiraminkite ir atsipalaiduokite.
Sheltering in Place – laikytis saugaus ar tinkamo atstumo nuo kitų žmonių, ypač siekiant sulėtinti užkrečiamos ligos ar susirgimo plitimą. Selfie – Išmaniuoju telefonu arba internetine kamera padaryta nuotrauka, kuria dalijamasi socialinėje žiniasklaidoje.

 

Frenemy – asmuo, su kuriuo draugiškai bendraujama, nepaisant to, kad jo iš esmės nemėgstame arba konkuruojame. Escape Room – Kambarys, kuriame žmonės užrakinami, kad galėtų žaisti žaidimą, kuriame per tam tikrą laiką turi išspręsti keletą galvosūkių ir pasiekti tam tikrą tikslą – paprastai rasti raktą, kuris atrakintų kambarį.

 

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

popup left img

Kviečiame į bandomąją pamoką

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.