Anglų kalbos Stovykla su nuolaidos pasiūlymu

Anglų kalbos stovykla 6 - 12 metų vaikams

Sveiki tėvai,

Ar jūs, kaip ir mes, tikite, kad anglų kalba yra vertingas ir būtinas įgūdis šiuolaikiniame pasaulyje? Anglų kalbos mokėjimas yra svarbus siekiant akademinės sėkmės, karjeros galimybių ir bendravimo visame pasaulyje. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas įgūdis, anglų kalba reikalauja nuolatinės praktikos ir mokymosi. Paprastai įprastų pamokų mokykloje nepakanka, kad anglų kalba būtų visiškai įvaldyta.

Todėl manome, kad vasaros stovykla yra puiki priemonė jūsų vaikui mokytis ir tobulinti anglų kalbos įgūdžius. Mūsų vasaros stovykloje siūlome:

    Šiltą, šeimyninę aplinką: Jūsų vaikas jausis kaip namie ir bus palaikomas, o tai skatins meilę mokymuisi.
    Erdvios mokyklos patalpos: Mūsų gerai suprojektuotos patalpos yra ideali aplinka susitelkti ir maloniai mokytis.
    Profesionaliai parengti kursai: Mūsų mokymo programa parengta ekspertų, kad būtų užtikrintas išsamus ir įdomus mokymas.
    Draugiški ir palaikantys mokytojai: Mūsų mokytojų šiltos šypsenos ir padrąsinantis požiūris sukuria teigiamą ir veiksmingą mokymosi atmosferą.

Prisijunkite prie mūsų šią vasarą ir suteikite savo vaikui galimybę pagilinti anglų kalbos žinias linksmoje ir puoselėjančioje aplinkoje. Dirbkime kartu, kad užtikrintume jiems geriausias galimybes pasiekti sėkmę.

Stovyklos informacija

Vaikų kalbos lygis ir amžius stovykloje gali dalyvauti visi 6-12 metų vaikai nepriklausomai nuo turimų anglų kalbos žinių.

Grupės dydis 10 vaikų.

Darbo dienomis 07:45 – 17:15 val.

Vieta Savanorių pr. 176, Kaunas.

Programa Kiekvieną savaitę vaikai sužinos daugiau nei 300 angliškų žodžių. Stovyklos metu daugiausia dėmesio skiriama šnekamajai anglų kalbai ir bendravimui. Vaikai gaus prisijungimą prie mobiliosios programėlės, kurios pagalba galės klausytis kurso istorijų ir dainų.

  • Pirmą savaitę vaikai mokysis apie sveiko valgymo įpročius, pagalbą virtuvėje ir namų ruošoje, namų aplinkoje juos supančius daiktus bei apie tėvų ir vaikų santykius.
  • Antrą savaitę vaikai mokysis apie metų laikus ir orą, atostogas prie vandens ir kalnuose, skirtingas sporto rūšis, vandens transporto priemones bei apie jūros gyventojus.

Žaidimai lauke kasdien 2-3 val. praleisime gryname ore ir lankysime miesto parkus: Ąžuolyno, Kalniečių, Santakos, Draugystės.

Savaitės kaina 209 € (10% nuolaida registruojantis iki Birželio 1 d., vietų kiekis ribotas, nuolaida pritaikoma po registracijos automatiniu būdu.)

Į kainą įskaičiuota karšti pietūs, lengvas vakaro užkandis, kelionės miesto autobusais, ZOO lankymas, ledai lauke, audio programėlės prisijungimas.

5 % nuolaida – ateikite su draugu ir jums abiems pritaikysime šią nuolaidą, kuri sumuojasi. Helen Doron English vaikams, dalyvaujant dvi ar daugiau savaičių, registruojant brolius ir seses.

Rezervuokite dabar, o apmokėkite tik birželio mėn.

Stovyklos datos

Stovyklos dienotvarkė

8943379

Akimirkos iš stovyklų

Tėvų atsiliepimai

5/5

Kuo unikalus Helen Doron mokymosi metodas?

 

Helen Doron anglų kalbos mokymosi metodas naudojamas nuo 1985 metų. Jis ir toliau duoda neįtikėtinus išmokimo rezultatus. Pagal unikalią metodiką parengti mokytojai naudoja daugybę programų ir turinio. Vaikai nuo 3 mėnesių iki 19 metų mokosi lengvai ir natūraliai, lyg gimtosios savo kalbos. Mūsų mokyklose kiekvienam vaikui skiriamas individualus dėmesys ir laikas.

Kodėl jūsų vaikui naudinga anglų kalbos stovykla?

Būdamas apsuptas angliškai kalbančių žmonių ir dalyvaudamas įvairiose veiklose, kurios vyksta anglų kalba, jūsų vaikas natūraliai įgis kalbos įgūdžių. Buvimas aplinkoje, kurioje reikia bendrauti angliškai, gali labai sustiprinti vaiko pasitikėjimą šia kalba. Kuo daugiau jie praktikuosis, tuo patogiau jiems bus kalbėti ir reikšti mintis anglų kalba. Dalyvavimas anglų kalbos stovykloje gali paskatinti jūsų vaiko motyvaciją ir entuziazmą mokytis kalbų. Įtraukianti veikla ir palanki aplinka gali įkvėpti vaikus toliau mokytis ir tobulinti anglų kalbos žinias net ir pasibaigus stovyklai.