Baby’s Best Start

bbs 540x540 webp e1668893704385

Kursas vaikams nuo 3 mėnesių iki 2 metų: Baby's Best Start

Baby’s Best Start kursas yra specialiai sukurtas kursas vaikams nuo 3 mėnesių iki 2 metų. Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę po 45 minutes, o tai yra būtent ideali kurso trukmė tokiems mažiems vaikams. Kursas sukurtas remiantis ankstyvojo vaiko raidos ekspertų tyrimais ir skatina visą vaiko smegenų vystymąsi – nuo ​​motorinių ir pažintinių iki socialinių įgūdžių. Puikias žinias ir specialų mokymą darbui su tokio amžiaus vaikais turintys mokytojai kiekvieną savaitę rengia specialias veiklas, kurios skatins natūralų kūdikių ir vaikų smalsumą bei tiriamąją dvasią. Tuo pačiu metu kiekviena veikla trunka tik keletą

minučių, kad vaikams būtų įdomu ir dinamiška, kad jie galėtų dalyvauti pamokoje visas 45 minutes. Tėvai yra kartu su vaiku klasėje ir rūpinasi visais kūdikių poreikiais bei atlieka pagrindinį vaidmenį kartu su mokytoju. Taigi visas veiklas tėvai atlieka kartu su vaiku, todėl visi kartu šokame, šliaužiame ir šokinėjame, nepriklausomai nuo motorikos raidos etapo. Mėgstamiausia veikla klasėje yra, pavyzdžiui, žaidimas su kamuoliukais, vandens pylimas iš vieno indo į kitą, siūbavimas, skaičiavimas ar žaidimas didaktinėmis kortomis. Kartu su mokytoja vaikus vedžioja pagrindinis veikėjas katinas Sunny, kurį vaikai greitai įsimyli ir mielai seka savo nuotykiuose.

Kam skirti Helen Doron anglų kalbos kursai kūdikiams?

Baby’s Best Start kursas skirtas vaikams nuo 3 mėnesių iki 2 metų, kurie kartu su tėvais smagiai ir stimuliuojančioje aplinkoje mokysis anglų kalbos kaip gimtosios. Šiame kurse intensyviai sužinome net 550 žodžių per 33 dainas ir rimus, dialogus ir kasdienių situacijų pavyzdžius. Be to, kartu su vaikais perskaitome 4 trumpas istorijas apie pagrindinį veikėją katiną Sunny ir taip toliau ugdome vaikų meilę knygoms ir skaitymui.

circle 95@1x

Kokios yra Helen Doron anglų kalbos mokyklos kūdikių pamokos?

Šis kursas, kaip ir visi mūsų kursai, vyksta daugiausia aštuonių vaikų grupei (kartu su tėvais). Taip sukuriama puiki grupės dinamika, o mokytojas dar turi pakankamai laiko atsiduoti kiekvienam vaikui individualiai. Tokio amžiaus vaikai dar tik susipažįsta su išoriniu pasauliu ir taisyklėmis, tokiomis kaip žaislų grąžinimas į savo vietą ar laukimas savo eilės. Tai visi pagrindiniai įgūdžiai, padedantys vaikui lengviau susidoroti su visomis aplinkybėmis, kurių mes aktyviai mokomės klasėje.

circle 95@1x
circle 95@1x
lightbulb 120x120 webp

Kas yra Helen Doron mokyklos mokytojai?

Visi mūsų mokytojai puikiai moka anglų kalbą, o dirbti su mažiausiais yra ypatingas džiaugsmas ir iššūkis. Todėl visi šio kurso mokytojai yra išsamiai apmokyti, įskaitant įvadą į ankstyvą vaikystės raidą. Tokiu būdu mūsų mokytojai yra pasirengę visiems iššūkiams ir puikiai supranta viską, kas gali nutikti klasėje. Žinome, kad dalyvauja kūdikiai ar labai maži vaikai ir skatiname tėvelius pamokų metu reaguoti į visus vaiko poreikius – nuo ​​maitinimo, glaustymosi, nešiojimo iki veiklos keitimo pagal vaiko poreikius iki trumpos pertraukėlės koridoriuje.

lightbulb 120x120 webp

Kuo kūdikiams naudingi Helen Doron anglų kalbos kursai?

Helen Doron anglų kalbos kursai kūdikiams skatina jūsų kūdikio vystymąsi visose srityse. Ankstyvas užsienio kalbos mokymasis ir enciklopedinių žinių ugdymas skatina ir kartu yra skatinamas lavinant pojūčius bei stambiąją ir smulkiąją motoriką. Mūsų nedidelės grupės idealiai tinka pirmiesiems socialiniams kontaktams ir teigiamai veikia emocinę raidą.

Ankstyvas kalbų mokymasis

Išmokti kalbėti yra vienas didžiausių žmogaus laimėjimų. Vaikas mamos įsčiose girdi ir atpažįsta įvairius garsus, todėl net gimęs gali atpažinti tiek mamos balsą, tiek kitus balsus ar net dainas. Toks informacijos ir kalbos įsisavinimo būdas yra kasdien, kiekvieną akimirką ir net vaikams miegant. Gimtąją kalbą vaikas įgyja be sąmoningų pastangų, nes nuo pat pirmos dienos intensyviai bendraujame su vaikais.

Anglų kalbos įsisavinimas Helen Doron metodu grindžiamas šiuo natūraliu kalbos įsisavinimo procesu. Kiekvieną dieną vaikas fone klausosi garso medžiagos, kuri yra kartu su mūsų kurso mokomuoju turiniu. Pačios pamokos metu, profesionaliai vadovaujant mūsų mokytojams, vaikas smagiai ir natūraliai mokosi anglų kalbos ir taip visam laikui keičia savo pažintinius gebėjimus į gerąją pusę. Su Helen Doron vaikas auga turėdamas platesnį požiūrį į pasaulį, nes jį stebi per 2 skirtingas mąstysenas, t.y. per dvi kalbas.

circle 95@1x
lightbulb 120x120 webp

Pojūčių ugdymas

Helen Doron Baby’s Best Start kursas skatina visų pojūčių vystymąsi. Naudodami ryškias spalvas ir skirtingas formas, kūdikiai pradeda atpažinti detales nuotraukose. Per įvairias daineles, eilėraščius ir skaitiklius kūdikiai lavina garso ir ritmo pojūtį. Kūdikiai taip pat tyrinėja ir mokosi apie pasaulį per lytėjimo pojūtį, o uoslę lavina įvesdami naujų kvapų. Skonio pojūtis skatinamas išbandant įvairius maisto produktus, apie kuriuos mokomės klasėje. Pojūčių ugdymas apjungiamas keturiose istorijose, kurios seka katiną Sunny, atrandant jį supantį pasaulį ir taip padeda mažyliams atpažinti ir suprasti save bei savo pojūčius.

lightbulb 120x120 webp

Dainos, rimai ir skaitiniai

Helen Doron metodo pagrindas – garso medžiagos klausymas namuose, per kurią vaikai kasdien susipažįsta su anglų kalba. Helen Doron kursuose kūdikiams taip pat naudojame lopšelius ir skaičiavimą, kurie yra kalbos raidos pagrindas.

Dainuojant ir deklamuojant dainas lengviau įsimenama ir išmokstama, o taip vaikai ugdo kalbos ritmo pojūtį, intonaciją, įgyja taisyklingą kalbos tarimą, sintaksę, morfologiją, turtina žodyną. Deklamuodami daineles kalbame lėčiau ir aiškiau, vaikai turi galimybę išmokti naują žodį ir suprasti kalbos žinutę.

lightbulb 120x120 webp

Lytėjimo žaidimai

Helen Doron English, skirta kūdikiams, padeda vaikams suvokti savo kūną per lytėjimo žaidimus su tėvais, kurie skatina vaikų ir tėvų ryšį, o kūdikiai ugdo savęs įvaizdį. Pagrindinis dėmesys skiriamas savigarbos ir pasitikėjimo savimi ugdymui.

lightbulb 120x120 webp

Enciklopedinės žinios

Kūdikiams suteikiamos enciklopedinės žinios, nes tokiame ankstyvame amžiuje nepaprastai svarbu stimuliuoti smegenis. Priimant skirtingas kategorijas ir į tam tikras kategorijas skirstant įvairius narius, vaiko smegenys sukuria ryšius tarp neuronų, ko pasekoje smegenys vystosi ir auga, o tai prisideda prie lengvesnio informacijos gavimo ateityje ir jos klasifikavimo į įvairias kategorijas. Enciklopedinės žinios papildo jau turimas žinias ir didina vaiko norą mokytis, o mokymasis apie gyvūnus skatina empatijos ugdymo pradžią. Enciklopedinių žinių įgijimą kūdikiai suvokia ne kaip mokymąsi, o kaip smagumą, todėl Helen Doron anglų kalbos kursuose pasinaudojame galimybe vaikams smagiai praleisti laiką ir tuo pačiu išmokti daug naujų žodžių.

Socialinis ir emocinis vystymasis

Baby’s Best Start kursai patiems mažiausiems yra ne tik anglų kalbos kursai, bet ir socialinio bei emocinio tobulėjimo kursai. Socialinis ir emocinis vystymasis yra dalis vaiko troškimo ir poreikio būti priimtam. Vaiko gebėjimas reikšti jausmus ankstyvame amžiuje suteikia pasitenkinimo jausmą ir leidžia tėvams suprasti vaiko poreikius. Kurse Baby’s Best Start kūdikiai mokosi atskirti emocijas pagal balso toną ir veido išraiškas. Mokome kūdikius apie gyvūnus, kad jie pradėtų ugdyti empatiją ir skatiname juos savarankiškai tyrinėti juos supantį pasaulį. Per lytėjimo žaidimus su tėvais, kurie padeda suartinti vaikus ir tėvus, vaikai ugdo savo kūno suvokimą, ugdo savęs įvaizdį, ugdo savigarbą ir pasitikėjimą savimi.

circle 95@1x

Smulkiosios ir stambiosios motorikos lavinimas

Helen Doron Baby Best Start klasė negali praeiti be šliaužiojimo, ridenimo, ėjimo, šokinėjimo, stovėjimo ir sėdėjimo, nes taip lavinami stambioji motorika. Smulkiąją motoriką laviname pasitelkdami įvairias veiklas, tokias kaip kaladėlių krovimas, stalo įrankių laikymas ir naudojimas, kurių metu vaikams reikia koordinuoti pirštų ir rankų darbą bei skatinti rankų ir akių koordinaciją.

circle 95@1x

Klausyti dainos

circle 95@1x

Registruotis

Raskite mokyklą šalia jūsų

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

children form
kevin logo

Bandomoji pamoka

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

popup left img

Kviečiame į bandomąją pamoką

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.