Muzikos svarba Helen Doron metodikoje švenčiant 35-erius dainų metus

35 song cover 1

Kuo pasaulinė Helen Doron franšizė skiriasi nuo konkurentų? Tai unikali metodika, į kurios turinį įeina muzika.

 

Nuo pat pirmos dienos per pastaruosius 35 metus dainos buvo pagrindinė visų Helen Doron programų tema. Vadovė ir įkūrėja Helen Doron nusprendė išbandyti naują inovatyvų kalbos mokymo būdą, kuris virto revoliucine metodika. Muzika yra galingas instrumentas ir neatsiejama metodo dalis; išskirtinė priemonė, pasižyminti didžiule originalios muzikos įvairove, kuria nesidalija jokia kita kompanija. Helen meilė muzikai ir dainavimui atsispindi kiekviename kurse, o humanitarinių vertybių mokoma per dainų tekstus ir pačią muziką.

Helen Doron, plačiai žinoma daugelyje Europos šalių, Izraelyje, Azijoje ir Centrinėje Amerikoje, tapo anglų kalbos kaip užsienio kalbos (EFL) sinonimu nuo pat mažų kūdikių iki paauglystės. Pagal profesiją lingvistė, Helen Doron yra tarptautiniu mastu pripažintos Helen Doron metodikos, pagal kurią mažus vaikus anglų kalbos mokoma taip pat, kaip jie mokosi gimtosios kalbos, pradininkė. Po kelių dešimtmečių jos labai sėkminga metodika taikoma franšizės principu 38 šalyse, o daugiau kaip 3 milijonai vaikų išmoko kalbėti angliškai dėl jos novatoriško požiūrio.

Visame pasaulyje vaikai lengvai ir natūraliai išmoko anglų kalbos, naudodamiesi originaliomis ir atnaujintomis dainomis. Net ir šiandien ponia Doron ir jos muzikos partneriai toliau komponuoja ir kuria originalias melodijas naujoms programoms.

Helen Doron paaiškina muzikos svarbą visuose savo kursuose: “Muzika yra neatsiejama mano metodikos dalis ir esmė. Viskas, kas apima ritmą ir rimą, kaip žinome iš empirinių ir akademinių tyrimų, skatina gebėjimą įsisavinti kalbos fonologinę sistemą, o vaikai ilgainiui tampa geresniais skaitytojais ir mokosi daug greičiau. Netgi ne tik moksliniai tyrimai, mes prisimename savo vaikystės ir paauglystės dainas – kiekvieną jų žodį, kurį taip mylėjome ir dainavome nesuskaičiuojamą daugybę kartų, kai dar buvome formavimosi amžiuje.

Kai naudojame tradicines daineles, keičiame žodžius, kad galėtume mokyti fonetinių punktų, žodyno ir (arba) gramatikos punktų. Tačiau dauguma iš daugiau kaip 1 000 mūsų programų dainelių yra visiškai originalios, jas rašome taip, kad mokytume žodyno, rimo ir gramatikos, nesvarbu, ar vaikui 3 mėnesiai, ar 18 metų.”

Kiekvienoje programoje pateikiama muzika yra labai įvairi, joje naudojama kuo daugiau skirtingų stilių ir apima visą spektrą etninių grupių ir stilių, įskaitant afrikietišką, sambą, rytietišką, Artimųjų Rytų, latino, roką, tvistą, popmuziką, repą, tango, folklorą, hiphopą, jemenitų ir kitus.

Neatsiejama “35 metų Helen Doron” sukakties dalis – su muzikos tema susijusiems renginiams paminėti sukurtos papildomos kampanijos. Tarp jų – “35 metų Helen Doron himno” daina ir šokis, pristatytas įdomiame vaizdo įraše, kuriame mokiniams suteikiama patraukli galimybė įkelti savo dainavimo ir šokio vaizdo įrašus. “35 Years of Helen Doron” dainų sąraše išryškinamas 135 geriausių dainų sąrašas, pateikiamas “YouTube” grojaraščiuose, atitinkančiuose amžiaus grupes, kad kiekvienas galėtų balsuoti ir išrinkti 35 geriausias dainas. Abiejų kampanijų metu bus teikiami prizai.

Helen Doron baigia: “Šių dainų paskirtis – užtikrinti, kad būtų perteiktas kalbos jausmas, kad mokiniai mokytųsi be pastangų ir mėgtų tai, ko mokosi”.

 

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

popup left img

Kviečiame į bandomąją pamoką

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.