Helen Doron švietimo grupės apdovanojimai

Per pastaruosius kelerius metus Helen Doron Educational Group gavo daugybę apdovanojimų už puikią patirtį švietimo, franšizės paramos, mentorystės ir lyderystės srityse.

2019 m. - Geriausia vaikų ir švietimo franšizė apdovanotas žurnalo Global Franchise Magazine

Nugalėtojas buvo renkamas pagal daugybę kriterijų: pasaulinius prekės ženklo ketinimus, franšizės davėjo ir franšizės gavėjo santykius, prekės ženklo rinkodarą ir tai, kaip bendrovė prisidėjo prie tarptautinės franšizės plėtros.

“Helen Doron Educational Group buvo pasirinkta dėl didelės tarptautinės patirties ir didelių pasiekimų siekiant žengti koja kojon su technologinėmis naujovėmis ir besikeičiančia švietimo aplinka. Helen Doron gali pasiūlyti daugiau potencialiems tarptautiniams franšizės gavėjams ir yra rimtai investavusi į būsimus pokyčius bei savo franšizės gavėjus”, – sako tarptautinės franšizės profesionalų vertinimo komanda.

Read more » Close
Group 22293

2020 m. - Pasaulinis mentorystės apdovanojimas, kurį skiria žurnalas Global Franchise Magazine

Helen Doron Educational Group didžiuojasi antrą kartą iš eilės laimėjusi prestižinį pasaulinį franšizės apdovanojimą, šį kartą – mentorystės kategorijoje, po praėjusių metų laimėjimo geriausios švietimo franšizės kategorijoje.

“Pasaulinių franšizės apdovanojimų vertinimo komisiją labai sužavėjo Helen Doron Educational Group franšizės gavėjams teikiama parama ir konsultacijos, todėl šis prekės ženklas yra vertas 2020 m. pasaulinio mentorystės apdovanojimo nugalėtojo vardo. Mentorystė yra pagrindinis bet kurios puikios franšizės organizacijos komponentas, o aukšto lygio pagalba, mokymai ir parama, kurią grupė siūlo savo franšizės gavėjams, yra stulbinanti. Nenuostabu, kad prekės ženklas ir toliau auga tokiu įspūdingu tempu. Helen Doron yra įkvėpimas visiems, dirbantiems su franšizės verslu.”

Read more » Close

2020 m. - įtakinga franšizės verslininkė 2020 m: Parama ir mentorystė

Su pasididžiavimu pranešame, kad Helen Doron, “Helen Doron Educational Group” generalinė direktorė ir įkūrėja, buvo išrinkta ketvirtąja įtakingiausia franšizės verslo moterimi 2020 m: Parama ir mentorystė.

Gerbiami vadovai, verslininkai, inovatoriai ir verslo mokytojai, kuriems tarptautinės bendrovės pastangos padarė didelį įspūdį, ypač atsižvelgiant į tai, kad dabar labai sunkūs laikai. Keletas jų pastabų:

“Puikus atsakas, kad per COVID pristatytos reikšmingos ir įtraukiančios mokymosi galimybės. Nepakeičiama vaikams ir jų tėvams! Jei tai bus daroma minimaliomis arba visai nemokamomis sąnaudomis ir vaikai bus skatinami kalbėti keliomis kalbomis, tai padės jiems ateityje, nes dabar, kai esame labiau nei bet kada anksčiau pasaulinė bendruomenė. Puikus pasiekimas.”

“Labai vertiname jūsų darbą, kad pandemijos metu vaikai būtų linksminami, lavinami ir konstruktyviai užimti. Nuostabu, kaip jūs sugebėjote pasukti ir pritaikyti savo darbą prie šios valandos poreikių. Puikiai padirbėta.”

“Puikus įrašas – vienas geriausių, kokius esu skaitęs. Jūsų patvirtinamieji dokumentai buvo puikūs, iniciatyva daro poveikį vaikams visame pasaulyje. Sveikiname.”
“Puikus posūkis į mokymąsi internetu novatoriškai naudojant technologijas. Be to, bendravimas su tėvais buvo naudingas ir veiksmingas.”

Read more » Close

2021 m. - Global Franchise Magazine suteiktas pasaulinis mentorystės apdovanojimas

Global Franchise Magazine paaiškino, kaip teisėjai priėmė sprendimą pasirinkti Helen Doron Educational Group: “2020-ieji buvo metai, kai iš franšizės davėjų ir lyderių buvo pareikalauta ne tik visiškai aiškios ir informatyvios informacijos apie jų organizacijų kryptį, bet ir apie jų paramos ir mentorystės gebėjimus. 

Tai buvo vertinama labiau nei bet kada anksčiau. Būtent to siekė mūsų vertinimo komisija, vertindama 2021 m. pasaulinį mentorystės apdovanojimą. Būtent tai mūsų teisėjai ir gavo, kai perskaitė Helen Doron Educational Group paraišką.
Teisėjams padarė įspūdį, kokias paramos sistemas ir struktūrą prekės ženklas įdiegė reaguodamas į pandemiją, kaip lanksčiai jis diegė gyvybiškai svarbias naujas technologines platformas, kaip įvairiais būdais buvo remiamas jo franšizių tinklas, nepaisant precedento neturinčių trikdžių, ir kaip įkūrėja ir generalinė direktorė Helen Doron buvo puikus pavyzdys, kai kalbama apie franšizės davėjo vaidmenį ir atsakomybę. Sveikiname Helen Doron Educational Group antrą kartą iš eilės laimėjus šioje kategorijoje; tai puikus pasiekimas.”

Read more » Close

2021 m. - bronzos apdovanojimas "Vertingiausio įmonės atsakymo" kategorijoje

2021 m. – Bronzos apdovanojimas “Vertingiausio įmonių atsako” kategorijoje už “Įkvepiančią pasaulinę paramą COVID pandemijos metu” tarptautiniuose “Stevie Awards for Women in Business” apdovanojimuose.

Šis naujausias apdovanojimas buvo įteiktas po prestižinio 2020 m. pasaulinio franšizės mentorystės apdovanojimo ir 2019 m. geriausios vaikų ir švietimo franšizės apdovanojimo.

Kaip ir ankstesni pasauliniai apdovanojimai, šis triumfas priklauso visai Helen Doron bendruomenei ir yra viso tinklo pasiekimas.

Read more » Close

Helen Doron franšizės gavėjo apdovanojimai

Vera Chub

Helen Doron Nacionalinė koordinatorė ir pagrindinė franšizės turėtoja Odesoje/Nykolajeve, Ukrainoje

Tarptautinis moterų verslo forumas “Eurowoman” apdovanojo “Metų moterimi” už pasiekimus versle.

Danijela Haralović

Helen Doron nacionalinis franšizės turėtoja Kroatijoje

Demografijos, šeimos, jaunimo ir socialinės politikos ministerija įteikė apdovanojimą “Darbdavys draugas šeimai” už darbą kuriant draugišką atmosferą savo darbuotojams ir jų šeimoms.

Helen Doron Vokietija

2 metus iš eilės apdovanota kaip geriausia kalbų mokykla Vokietijoje pagal: Pagal mokymosi medžiagą, medžiagos turinį, efektyvumą, aptarnavimą, kainą, turinį ir rekomendacijas. Helen Doron English yra Nr. 1!

Metų kalbų mokykla

Barselona, Ispanija Prestižiniai apdovanojimai