Anglų kalbos mokymasis – ar klasės dydis turi reikšmės?

TBS 3 1080x1080 1

Helen Doron jau 35 metus moko vaikus anglų kalbos. Ji yra “Helen Doron Educational Group” įkūrėja ir generalinė direktorė, sukūrusi unikalią anglų kalbos, matematikos, fizinio pasirengimo ir kūdikių raidos mokymo metodiką, naudojančią originalią ir revoliucinę mokymo medžiagą.

Šios savaitės klausimas: Ar vaikai gali sėkmingai mokytis anglų kalbos namuose, užuot lankę pamokas? Ir ar klasės dydis tikrai turi reikšmės?

Helen atsako: Tai priklauso nuo įvairių kintamųjų. Ar esate iš tų tėvų, kurie gali sėdėti su savo vaiku ir nuosekliai su juo dirbti? Taip, su vaiku galima daug ką nuveikti, kas nepriklauso nuo to, kokią medžiagą turite, bet tiesa ta, kad vaikas turi pranašumą mokytis mažoje grupėje, o ne privačiai. Vaikus reikia motyvuoti mokytis ir kalbėti kalba. Jei jie mokosi namuose su mama, tėčiu ar seneliu, o anglų kalba nėra jų gimtoji kalba ir jie įpratę su tėvais bendrauti gimtąja kalba, jie nenorės pradėti su jais kalbėti angliškai.

Iš savo asmeninės patirties žinau, kad taip ir yra. Bandžiau savo vaikus mokyti prancūzų kalbos ir nors jie buvo įpratę su manimi bendrauti angliškai, pamaniau, kad galėtume pabandyti ir prie pietų stalo kalbėti prancūziškai. Valgio laikas būtų mūsų laikas prancūzų kalbai. Deja, tai nepasiteisino. Jie norėjo su manimi bendrauti angliškai. Su “Helen Doron English” skiriasi ne tik mokymosi medžiaga, bet ir tai, kad anglų kalbos moko specialiai apmokyti mokytojai, kurie pagal specialią ir unikalią metodiką naudoja teigiamą pastiprinimą. Vaikas supranta, kad norėdamas dalyvauti pamokoje ir dalyvauti grupės žaidime ar užsiėmime, jis turi kalbėti angliškai. Jie įsitikinę, kad mokytojas kalba tik angliškai, todėl neturi kitos išeities! Be to, grupės dinamika ir pamokų jaudulys skatina vaiką kalbėti angliškai. Jie turi klasės draugų paskatinimą ir palaikymą kalbėti. Užsiėmimų tempas, žaidimai ir visi elementai kartu sukuria aplinką, kurioje angliškai kalbama natūraliai ir lengvai.

Taip pat yra vizija – sistema, kuri labai palengvina kalbos mokymąsi.

Retas kuris iš tėvų gali padaryti tą patį. Visai pagirtina, kad tėvai nori išmokyti vaiką anglų kalbos, ir taip, yra vietų, kuriose nėra jokių kitų galimybių mokytis anglų kalbos, išskyrus tėvų mokymus. Šiuo atveju jie daro geriausia, ką gali. Tačiau iš tiesų nėra jokio palyginimo. Kai turi gerai paruoštą pamoką su fantastiška mokymo programa, rezultatai būna puikūs. Net jei vaikai nežino, kad yra mokomi, jie mokosi.

Pagal Helen Doron anglų kalbos metodiką mokomasi mažose grupėse, linksmai, su žaidimais ir dainomis. Vaikai mokosi eidami ir jiems patinka mokytis! Vaikams patinka mokytis. Tikrą mokymąsi, o ne mokymąsi egzaminams mokykloje. Vaikai mėgsta mokytis ir kartais mieliau tai daro, nei žaidžia lauke, ypač mažesni vaikai. Jie yra pratę mokytis. Vaikai nori išmokti dar daugiau, todėl yra patenkinti ir laimingi, kai gali mokytis be streso ir smagioje aplinkoje. Mažos grupės dinamika yra puikus būdas vaikui mokytis anglų kalbos. Pridėkite specialiai parengtą mokytoją, kuris padeda vaikams bendrauti tarpusavyje linksmai ir žaismingai, ir jiems pavyks, jie mokysis natūraliai, kalbės pilnais sakiniais, be spaudimo ir linksmai. Anglų kalba jiems teikia džiaugsmą, ir jiems tai pavyksta.

Apie Helen Doron

1985 m. Helen pradėjo nedidelį namų verslą ir sukūrė unikalią metodiką su originalia ir revoliucine mokymosi medžiaga. Jos kursai klestėjo, o verslas sparčiai plėtėsi, nes Helen įtraukė mokytojus, mokytojų rengimo kursus ir papildomas programas, paremtas jos išskirtine kūrybiškumo ir saviraiškos metodika. Atsirado naujų disciplinų – matematikos, sporto ir kūdikių vystymosi – ir visos jos buvo sujungtos į “Helen Doron Educational Group” prekės ženklą.

Helen Doron Educational Group yra novatoriškų švietimo sistemų lyderė, teikianti išskirtines mokymosi programas ir kokybišką mokomąją medžiagą kūdikiams, vaikams, paaugliams visame pasaulyje. Helen Doron Educational Group tapo viena didžiausių vaikų ugdymo franšizių teikėjų visame pasaulyje, turinti 100 pagrindinių franšizių turėtojų ir daugiau kaip 1100 mokymo centrų 40 šalyse 5 žemynuose, o Turkijoje ir Pietų Korėjoje – visas vaikų darželių programas.

 

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

popup left img

Kviečiame į bandomąją pamoką

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.