Anglų kalba pradedančiajam paaugliui

Helen, esate geriausiai žinoma dėl savo novatoriško darbo kuriant unikalią metodiką, kaip mokyti anglų kalbos mažus vaikus, o ką daryti su paaugliais, kurie ką tik pradėjo mokytis anglų kalbos? Yra paauglių, kuriems reikia pagrindinio turinio, kuris būtų patrauklus ir pritaikytas jų interesams bei intelektui. Ką rekomenduojate? 

Džiaugiuosi, kad paklausėte! Žinau, kad esame geriausiai žinomi dėl savo ankstyvosios anglų kalbos programų. Šios programos pradedamos vykdyti jau nuo trijų mėnesių amžiaus vaikams, o vien vaikams nuo 3 mėnesių iki 11 metų amžiaus grupėje siūlome 14 kursų. Mažiau žinomi, bet ne mažiau svarbūs yra mūsų kursai paaugliams. Šias unikalias programas, kuriose skamba originali popmuzika ir tik paaugliams parašytos istorijos, parengė pedagogikos ekspertai, ir jose siūlomi pradedančiųjų, vidutinių ir pažengusiųjų lygiai, pagal kuriuos mokiniai ruošiami Bendrųjų Europos metmenų (BEKM) egzaminams.

Yra paauglių, kuriems tikrai reikia pradinio lygio; jie yra “netikri pradedantieji” (mokiniai, kurie turi kalbos pagrindus, bet jiems reikia pradėti mokytis kalbos iš naujo) arba jie niekada nesimokė anglų kalbos. Vienas iš naujausių mūsų projektų buvo sukurti programas, skirtas būtent šiems mokiniams. Perrašėme du kursus, kad jie būtų tinkami pradedantiesiems paaugliams: Paul Ward Explores” ir “Paul Ward’s Adventures”. Darome prielaidą, kad šie mokiniai moka lotynišką abėcėlę, ir, remdamiesi ja, mokome juos pačių anglų kalbos pagrindų, daugiausia dėmesio skirdami šnekamajai kalbai ir gramatikai. Šios programos tinka 8-14 metų amžiaus vaikams. Galbūt jums kyla klausimas, kaip aštuonmečiui tinkama serija gali būti tinkama paaugliui. Šios medžiagos grožis tas, kad grafika ir tekstai yra brandesni, dainos įtraukiančios, o pradinio lygio medžiaga tinka 8, 11 ar net 14 metų paaugliui. Ekologija, moterų teisės, gyvūnų teisės – tai svarbios temos, dėl kurių kurso turinys tampa aktualus ir įdomus. Pagrindiniai įgūdžiai įpinami į aukštesnio lygio turinį ir yra gana gerai priimami.

Programų autoriai, kuriuos kuria tarptautinė komanda, dirba ranka rankon su Helen Doron anglų kalbos mokytojus rengiančiomis mokytojomis. Jie turi didelę darbo su šia amžiaus grupe patirtį ir kuria programas šiai rinkos nišai.  Ne tik turinys atitinka tikslą, bet ir šių programų sėkmės raktas yra mūsų unikali metodika. Kursai yra linksmi ir gyvi, o mokiniai mokosi nedidelėse grupėse. Jie patrauklūs visiems besimokančiųjų tipams – regos, klausos ir kinestezijos, o kai juos moko ekspertų apmokyti mokytojai, siūlantys teigiamą pastiprinimą, pradedantieji paaugliai turi būtent tai, ko jiems reikia, kad sėkmingai išmoktų anglų kalbos.

Sveiki atvykę į Helen Doron anglų kalbos pasaulį

popup left img

Kviečiame į bandomąją pamoką

kevin logo

Registracija

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.