2021 m. pasaulinė konferencija

Grįžimas į trasą su internetine Helen Doron tarptautinės franšizės gavėjų konferencija

Franšizės gavėjai iš 38 šalių susitiko praktiškai pasidalyti patirtimi, pasimokyti vieni iš kitų kūrybiškų būdų, kaip įveikti pasaulinę krizę, sulaukti įkvėpimo ir padrąsinimo.

Misgav, Izraelis 2021 m. gegužės 1 d.

Nepaisant pasaulinės pandemijos padarinių, pasaulinė franšizė Helen Doron Educational Group toliau auga ir plečiasi.

Kiekvienais metais pagrindiniai franšizės gavėjai iš viso pasaulio, taip pat pagrindinės būstinės komanda susitinka pasidalinti žiniomis, informacija ir idėjomis. Kadangi šiemet dėl „Covid-19“ kelionės yra ribojamos, konferencija vyko internetu, joje dalyvavo franšizės gavėjai iš 38 šalių.

Internetinė konferencija apėmė įvairiausias temas, pasirinktas siekiant franšizės gavėjų verslui suteikti daugiau galių ir pristatyti naujas pedagogines programas bei išleistus skaitmeninius produktus.

Generalinė direktorė ir įkūrėja Helena Doron pasakė sveikinimo kalbas ir pristatė naujausius pedagogikos ir mokytojų rengimo dalykus. Vyriausias klientų aptarnavimo specialistas Eli Fefer apibendrino 2020 m. pasiekimus ir viską, kas buvo nuveikta ir įgyvendinta visame tinkle per koronaviruso krizę, bei atskleidė tikslus 2021 m. ir vėlesniems metams. Rinkodaros vadovė Naomi Teper-Neer pristatė praėjusių metų rinkodaros akcentus, pagrindinį dėmesį skirdama kompanijos DNA stiprybei, pranešimams ir kampanijoms, skirtoms 35-ąjam franšizės gimtadieniui, bei būsimus projektus, kampanijas ir vasaros stovyklas. Verslo mokymo vadovas Diego Bronsteinas pristatė įvairias naujas priemones, skirtas paremti franšizės gavėjų verslą, taip pat vidinę mokymosi valdymo sistemą, sukurtą visam tinklui.

Kiti ekspertai pasisakė papildomomis temomis, o po kiekvienos dalies vyko gyva klausimų ir atsakymų sesija. Įvairios sėkmingo valdymo strategijos buvo pristatytos diskusijose „2020 m. iššūkio įveikimas: pagrindiniai franšizės gavėjai dalijasi geriausia patirtimi, kaip susidoroti su iššūkiu ir judėti į priekį“. Buvo rengiami praktiniai užsiėmimai įvairiomis temomis siekiant paremti verslo plėtrą visais aspektais.

Dalyviai džiaugėsi išgirdę, kad jų tinklas jau 3 metus iš eilės apdovanotas pripažintu „Global Franchise Award“ apdovanojimu, šįkart – už pasaulinę mentorystę, dėl beprecedentės paramos, teikiamos visam franšizės gavėjų, mokytojų, tėvų ir mokinių tinklui. Kompanija dvejus metus iš eilės 2020 ir 2021 metais pelnė garbingą „Global mentorship“ apdovanojimą, o 2019 m. – geriausios vaikų švietimo franšizės.

Konferencijos dalyviai taip pat pasveikino pagrindinius franšizės gavėjus su 10, 15, 20 ir daugiau metų pasiekimais, be to, priėmė į savo „šeimą“ naujus franšizės gavėjus. Mokymosi centro franšizės gavėjai prisijungė antrąją dieną, o temos ir diskusijos buvo skirtos verslo skatinimui.

Apklausa po konferencijos parodė, kad franšizės gavėjų atsiliepimai buvo geri.

Generalinė direktorė ir įkūrėja Helena Doron entuziastingai užbaigė: „Visus jus tikiuosi kitais metais susitikti asmeniškai ir kompensuoti prarastą tiesioginį kontaktą. O kol kas judėkime į priekį! Atradę teigiamus situacijos aspektus, vadovaudamiesi novatoriškais sprendimais, išlaikydami lankstumą, mes įveikiame visas kliūtis ir tikimės grįžti į savo kelią“!