Anglų kalbos stovykla - Helen Doron anglų kalbos mokyklavasaros

stovykla vaikams

Kiek kainuoja anglų kalbos nemokėjimas?

 • Prasti rezultatai mokykloje.
 • Neišnaudojamos visos darbo galimybės.
 • Nesusipratimai kelionėse.
 • Varginantis titrų skaitymas. Galima tęsti toliau ir toliau 🙂

  Dar niekas neišmoko kalbos, be daug kalbėjimo PRAKTIKOS.

  Visi žino, kad palankiausias metas išmokti užsienio kalbą yra vaikystė.

  Už nedidelę savaitinę investiciją jūsų vaikas visą dieną praktikuos kalbėjimą angliškai. Savaitės stovyklos kalbėjimo praktika (44 val.) tai lyg mokslo metų kursas. Jūsų vaikai bus patikimose rankose ir išnaudos vasaros savaitę naudingai, o rezultatai vaikus lydės visą gyvenimą. Vaikai jums bus dėkingi.

  Mokymo procese naudojame Helen Doron metodą, šio metodo pagalba daugiau nei 3 mln. vaikų kalba sklandžia anglų kalba. 

  Vaikai išmoksta kalbėti angliškai natūraliu, linksmu ir laiko patikrintu Helen Doron metodu. Kviečiame prisijungti į vasaros stovyklą ir linksmai leidžiant laiką išmokti anglų kalbą.

Anglų kalbos stovykla

6 – 13 metų vaikams dieninė savaitinė Helen Doron anglų kalbos stovykla I am the World.

• Nuo 08:00 iki 17:00 val. darbo dienomis.

Grupės:

    Liepos 4-8 d.

    Liepos 11-15 d.

    Liepos 18-22 d.

    Liepos 25-29 d.

    Rugpjūčio 1-5 d.

    Rugpjūčio 8-12 d.

• Galima registruotis į vieną, į dvi arba visas grupes iš karto!

• Pietūs ir užkandžiai įskaičiuota.
Savaitės kaina 134 €.  Stovyklauk su draugu ir gauk 5% nuolaidą.
• Vaikai žais, mokysis, gamins maistą, keliaus į miesto parkus ir smagiai leis laiką.

Registruokitės užpildydami formą arba telefonu +37060561213

Dienotvarkė

Siekiant geriausių rezultatų mokytojai didžiąją stovyklos dalį bendraus angliškai. Vaikai labai imlus kalboms, todėl labai lengvai įsisavins maksimalias anglų kalbos žinias.

 • 8:00 – 09:00 Atvykimas, laisvas bendravimas.
 • 9:00 – 10:00 Mokomieji užsiėmimai pagal tos dienos temą.
 • 10:00 -11:00 Ruošiame dienos užkandžius.
 • 11:00 – 12:00 Menų ir rankdarbių valandėlė.
 • 12:00 – 13:00 Skanių pietų metas, praktikuojame anglų kalbą.
 • 13:00 – 15:30 Laikas žaidimams lauke, keliaujame į miesto parkus.
 • 15:30 – 17:00 Pakartojame dienos informaciją, žaidimai ir užkandžiai.
 • 17:00 – 17:15* Keliaujame namo (penktadieniais 16:00 – 16:30)
Anglu kalbos stovykla Kaune
Apie stovyklą

Atostogų kursas „I am the World“ („Aš esu pasaulis“) skirtas ne tik jau esamiems Helen Doron mokiniams, tačiau ir tiems, kurie dar nėra susidūrę su šiuo mokymo metodu, bet norėtų išmėginti. Visai nesvarbu, koks Jūsų vaiko anglų kalbos lygis; mokomės, gaminame ir pažįstame pasaulį angliškai visi kartu. Vaikų anglų kalbos žinios gali būti skirtingos, bet, dainuodami daineles ir žaisdami žaidimus anglų kalba, džiaugsmą ir linksmybes visi patirs vienodai!

Kursų metu susipažinsime su Zoe, kuri nori apkeliauti visą pasaulį ir kviečia mus prisijungti prie jos, pažinti naujas šalis ir patirti daug įdomių nuotykių! Per pamokas išmoksime viską, ko reikia norint leistis į tokią nepaprastą kelionę aplink Žemės rutulį: kalbėsime apie skirtingas šalis ir kultūras, mokysimės apie transporto priemones, gyvūnus, išmoksime spalvas, kurios mus supa, ir dar daug kitų dalykų.

Kursų metu ne tik mokysimės, bet ir smagiai leisime laiką. Kartu gaminsime nesudėtingus įvairių šalių patiekalus ir darysime rankdarbius: nuo magnetukų iki karšto oro baliono, pasigaminsime viską, ko reikia nepaprastai kelionei aplink pasaulį! Na, o kai bus geras oras, keliausime į lauką, nes kelionė aplink pasaulį pirmiausia juk ir prasideda nuo miesto, kuriame gyvename.

Registruotis į stovyklą

Mūsų komanda

Anglų kalbos mokytoja Alina

Mokytoja Alina
Mokė vaikus JAV, Rumunijoje ir Lietuvoje

Mokytojos teigimu pačios mieliausios akimirkos darbe tai vaikų rodomas progresas ir šypsenos užsiėmimų metu. Alina visada džiugina patys mažiausi Helen Doron mokiniai. Mokytoja nekantriai laukia vaikų anglų kalbos kursuose ir stovyklose!

Mokytoja Indre

Mokytoja Indrė
Mokė vaikus Vokietijoje ir Lietuvoje

"Kai matau vaikų šypsenas, džiaugsmą, entuziazmą, girdžiu jų juoką - visi sunkumai išgaruoja. Tą akimirką suprantu, jog vesčiau pamoką dar šimtą kartų tik tam, kad pamatyčiau jų besijuokiančius veidus ir kibirkščiuojančias akis."

Tėvų atsiliepimai

Norway Timelapse
PlayPlay
Aida Ž.
Mama Aida

Puiki anglų kalbos mokykla, draugiška mokytoja! Vaikai jaučiasi atsipalaidavę ir linksmi pamokos metu. Pamokos linksmos, mokytoja mokanti prieiti prie vaikų, linksma, draugiška, nuoširdi.
Vaikams nesijaučia spaudimo, mokinasi žaidimo forma, dėl to noriai lanko!
100% rekomendacijos!

Aida Ž.
Ineta R.
Mama Ineta

Džiaugiuosi atradusi šiuos užsiėmimus!
Nuoširdus bendravimas, dėmesys vaikams ir gebėjimas prie jų prieiti. Aiški ir paprastai pateikiama metodika, kurią vaikai lengvai perpranta ir mielai pagal ją dirba (net mažiausieji!). Ir atgalinis ryšys, kuris padeda stebėti vaiko pažangą. Po 6 mėnesių mūsų 4erių pupa drąsiai rezga sakinukus 🙂
Rekomenduojame!

Ineta R.
Indrė L.
Mama Indre

Ačiū Helen Doron kolektyvui! Nuostabi vieta mokyti vaikučius anglų kalbos. Naujausi metodai, jaukus mikroklimatas, profesionalios mokytojos mylinčios vaikus! Dukrytė Perla visuomet labai noriai lanko pamokėles. Pažanga tikrai matosi. Rekomenduoju! 😊

Indrė L.
Viktoras Š.
Tėtis Viktoras

Nuostabi anglų kalbos mokykla. Taikoma metodika neleidžia nuobodžiauti vaikams, pamokėlių laukiama kaip žaidimų, o vaiko progresas akivaizdus jau po pirmo mėnesio. Nuoširdžiai rekomenduoju!

Viktoras Š.
Eglė T.
Mama Egle

Esame labai patenkinti mokymų metodika ir kokybe. Patys geriausi įspūdžiai ir atsiliepimai.

Eglė T.
Benas V.
Tėtis Benas

Mūsų vaikas pradėjo lankyti kursus spalio mėn. Lankome nuolatos ir vaikas iki šiol laukia kiekvieno naujo užsiėmimo. Anglų kalba pateikiama per žaidimą ir tai padeda lengviau vaikams įsisavinti naujas žinias. Rekomenduoju!

Benas V.
Giedrė R.
Mama Giedrė

Turiu prisipažinti, kad iš pradžių skeptiškai vertinau anglų kalbos mokymo būtinumą tokiam mažam vaikui, bet dabar matau kaip vaikui patinka užsiėmimai, kaip laukia kiekvienos pamokos ir koks didelis progresas įsisavinant kalbą per labai trumpą laiką.
Mano vos 2m dukrytė palankiusi 3mėn jau supranta ir moka angliškai įvardinti svarbiausius objektus, veiksmus ir jų savybes, moka daugiau nei 5 angliškas daineles. Svarbiausia, kad vaikas net nejaučia, jog mokosi kalbos, nes viskas vyksta per žaidimą, pamokėlės labai dinamiškos ir pilnos įvairių įtraukiančių veiklų. O mokytoja Alina pasižymi profesionalumu, mokėjimu sudominti ir prieiti prie vaikų.
Nuoširdžiausios rekomendacijos šiai mokyklėlei.

Giedrė R.
Milda K.
Mama Milda

9m. sūnus lanko Helen Doron anglų k.mokyklėlę jau pusę metų. Jam labai patinka, o mums matosi progresas. Mokytoja Alina profesionali ir geranoriška, metodinės priemonės šiuolaikiškos ir įvairios. Labai rekomenduojam !

Milda K.
previous arrow
next arrow

Susisiekime

Adresas

Savanorių pr. 176, Kaunas

Susisiekime

El. paštas : [email protected]

Darbo laikas

I – V 08:00 – 20:00

VI 10:00 – 14:00

Facebook